Гол в последната минута класира Лацио на четвъртфинал 22 януари 2021 | 00:37
Лацио се класира за четвъртфиналите на Купата на Италия след успех с 2:1 над Парма. Римляните стигнаха до победата, след като в 90-ата минута удар на Ведат Мурики се отклони във вратаря Симоне Коломби и топкат се озова в мрежата, а попадението бе записано като автогол на стража. Марко Пароло откри резултата в 23-ата минута, а Парма изравни след попадение на Михайла седем минути преди края.

За място на полуфиналите "орлите" ще спорят с Аталанта, като мачът ще е в Бергамо.

И в двата отбора отсъстваха редица основни играчи. Мурики нямаше късмет да отбележи първия си гол за Лацио. Той удари гредата в началото на двубоя, а след това Коломби отрази негов удар. Римляните удариха втора греда след изстрел на Андреас Перейра, но секунди по-късно поведоха. Марко Пароло засече с глава центриране на Перейра и откри резултата.

Парма имаше своите шансове, особено през второто полувреме. Томаш Стракоша отрази удар отблизо на Брунета, а Михайла удари гредата при добавката. Топката не попадна в мрежата и след отлично изпълнение на фаул от страна на Куртич. Натискът на гостите даде резултат и седем минути преди края Михайла бе изведен сам срещу вратаря и изравни.

Изглеждаше, че мачът ще стигне до продължения, когато Мурики допринесе за победата. Неговият удар с глава отново отиде в гредата, но този път топката влезе в мрежата.

Добави коментар Коментари (3)

Lazio grande lazio (Гост) 3 отговор
22 януари 2021 | 07:55

лацио са машини идва ред и на другите клошари скоро байерн Рейтинг: 5 5

с (Гост)
22 януари 2021 | 09:53

хахаха Байерн ще ви отнесат така както отнесоха Рома 6-7 гола. В Италия единственият отбор способен да бие останалите грандове в Европа е Милан, другите са неудачници. Рейтинг: 4 2

Один (Гост) 2 отговор
22 януари 2021 | 06:16

Аааааа прекрасен ден! Ден след класиране на Лацио и загуба на Ливърпул! Страхотен петък! Рейтинг: 12 2

Италия

Антов дебютира в Серия "А" със загуба, но остави добри впечатления (видео) 03 март 2021 | 23:39
Глупава дузпа в 97-ата минута спаси Милан на "Джузепе Меаца" (видео) 03 март 2021 | 23:46
В Торино таят надежда да избегнат служебна загуба 03 март 2021 | 19:48
"Сунинг" предпочита арабска оферта пред тази на британците? 03 март 2021 | 19:16
Дибала намекна за своето завръщане, добра новина за Де Лихт 03 март 2021 | 18:32
Конте разкри коя е повратната точка за Интер през сезона 03 март 2021 | 17:33
Интер дължи над 50 милиона на Ман Юнайтед? 03 март 2021 | 17:15