Венци Стефанов стана съдия (видео+снимки) 23 януари 2021 | 14:17
Президентът на Славия Венцеслав Стефанов влезе в ролята на съдия по време на мачлето на малки вратички, което си организираха щабовете на "белите" и Монтана. Двата тима са в един хотел и използват една и съща база за тренировки по време на подготовката си в Турция и след днешните занимания на футболистите треньорите решиха да разпуснат с малко игра.

Босът на Славия бе нагърбен с тежката задача да бъде арбитър на срещата. Някои от играчите имаха претенции в определени ситуации, но Стефанов авторитетно не позволи много-много мрънкане по адрес на съдията.

В крайна сметка след доста драма Монтана спечели с 4:3. В състава на Монтана личаха имената на старши треньора Атанас Атанасов, помощника му Светлан Кондев и спортния директор Атанас Джамбазки. За Славия в мача играха наставника Александър Тарханов, Мартин Кушев, Радостин Станев и административният директор Светослав Костадинов.

Добави коментар Коментари (15)

Метформин за Чичко Венци: (Гост) 15 отговор
23 януари 2021 | 18:19

Диабетик е Чичко Венци.При това не полага грижи или не му казват че рецептурния Метформин ще го спаси от Диабетния вечен глад с лош метаболизъм И опасните проблеми на Диабет-2 Рейтинг: 3 0

диабетикът бойко:Видимо д (Гост) 14 отговор
23 януари 2021 | 18:13

Видимо диабетик е и Чичко Венци. При това не полага грижи или не му казват че рецептурния Метформин ще го спаси от диабетния глад и проблемите на диабета Рейтинг: 2 1

23 януари 2021 | 16:29

Тия след мача сигурно удариха по един, два курбана и една тава турска баклава. Рейтинг: 7 0

23 януари 2021 | 15:48

0:3 на полувремето, 4:3 краен със 4 червени като на за Славия, спорна дузпа в 90-тата минута, при дузпата топката среща гредата удря се във Венци Стефанов, неволно уж и влиза във вратата, съдията признава гола и свири веднага край на мача, без да пусне и една минута добавено време от 10те минути които сам е назначил преди гола... победа за Монтана, от щаба на Славия скачат на съдията, само президентът на Славия СПОКОЙНО приема резултата... Рейтинг: 19 0

23 януари 2021 | 14:37

Венци е покрил всички физически тестове и се придвижва бързо по терена. Рейтинг: 17 0

Грьонинген отново отряза Лудогорец за Падт 28 февруари 2021 | 03:56
Херо: Счупен нос, а фаул няма! Излизаме да елиминираме Левски 27 февруари 2021 | 20:00
"Ултрас Левски" отправи призив към "сините" фенове 27 февруари 2021 | 22:21
Созопол привлече халфа Иван Караиванов 28 февруари 2021 | 06:50
Треньорът на Нефтохимик си тръгнал от лагера преди гостуването в "Надежда" 28 февруари 2021 | 02:20
Без изненади на Югоизток 27 февруари 2021 | 18:35
Десподов обясни за разправията и обяви: Няма как да кажа, че ЦСКА не е добър отбор (видео) 27 февруари 2021 | 18:16