Созопол с класика срещу Ямбол 23 януари 2021 | 16:29
Отборът на Созопол спечели класическа победа в третата си контролна среща от зимната подготовка. Небесносините спечелиха с 0:3 срещу ФК Ямбол 1915, а трите попадения бяха най-малкото, с което се отърваха домакините. В 24-ата минута Галин Димов откри резултата след красив гол от корнер. Полузащитникът врътна директно кълбото, което се озова в мрежата за 0:1, а тава бе първи гол на новото попълнение. Гостите продължиха да атакуват, но направиха доста пропуски. Иван Колев, Димитър Балинов и Цветомир Тодоров имаха отлични възможности, но всичко по-интересно остана за втората част. В 50-ата минута Ариф Ферадов покачи за 0:2 след пас на Венцислав Гюзелев.

Младият футболист вкара четвъртото си попадение в зимните контроли, а малко след това чудесно изведе свой съотборник зад отбраната, но трети гол така и не падна. В последната третина, гостите от Созопол вкараха и трето попадение, макар и пропуските да продължиха. След нова добра атака, Ариф Ферадов центрира топката в наказателното поле, а Мариян Димитров с глава оформи крайния резултат - 0:3. Младият бранител заслужено се разписа след добрите игри от началото на сезона.

Добави коментар Коментари (2)

Предателя Божо (Гост) 2 отговор
24 януари 2021 | 02:20

Доказано е че Созопол е по добър от опашкарите във В група. Голям праз, кой го интересува. Това е нивото на джуджетата, всяка година е едно и също. Правят се контроли със слабаци, следват гръмки победи и после всичкkи наемници се задъхват и срещу по слабите във Б група Рейтинг: 1 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

абсолютно (Гост) 1 отговор
23 януари 2021 | 23:22

сте прави много зле е Ямбол,мислихме си че Мечечиев ще е по добре като треньор от Добри, но са от една черга,нищо футболно,само се изритва топката напред и нагоре Рейтинг: 0 0

Втора лига

Хебър се справи със Струмска слава и се доближи до челната тройка (видео) 01 март 2021 | 16:51
Тодор Киселичков стана шеф на ДЮШ на Нефтохимик 02 март 2021 | 11:11
Изместиха Локо (ГО) - Добруджа с ден по-рано 02 март 2021 | 14:18
Владимир Димитров: Странични фактори ни попречиха да си тръгнем с вдигната глава от мача 01 март 2021 | 17:12
Иван Колев: Подходихме максимално сериозно (видео) 28 февруари 2021 | 04:23
Треньорът на Нефтохимик си тръгнал от лагера преди гостуването в "Надежда" 28 февруари 2021 | 02:20
Митов: Момчетата имаха нужда от трите точки 01 март 2021 | 16:56
Емил Велев: Скоро пак ще ме видите край тъчлинията, но не и сега в Нефтохимик 01 март 2021 | 15:21
Кокала се завръща в професионалния футбол 28 февруари 2021 | 17:45
Лудогорец II би две дузпи и лиши Литекс от две точки 28 февруари 2021 | 16:35
Треньорът на Струмска слава показа заек-мечка (снимка) 28 февруари 2021 | 15:05
Созопол привлече халфа Иван Караиванов 28 февруари 2021 | 06:50
"Чуковете" треснаха Локо (ГО) 27 февруари 2021 | 16:05
Спортист (Своге) с нов успех във Втора лига 27 февруари 2021 | 16:04
Локо (София) шамароса Нафтата шест пъти - състоянието на “шейховете”: ante mortem 27 февруари 2021 | 16:00
Резултатите във Втора лига: потоп от голове в "Надежда", обрат в Добрич и труден успех в Перник 27 февруари 2021 | 15:50