Интер загуби ценни точки в битката за Скудетото (видео) 23 януари 2021 | 20:57
Отборите на Удинезе и Интер завършиха при резултат 0:0 в мача помежду си от 19-ия кръг на Серия "А". "Нерадзурите" продължават да заемат второ място в класирането, вече само на 2 точки зад водача Милан, който отстъпи пред Аталанта в най-интригуващия сблъсък на кръга и е с 43 точки. Удинезе временно се изкачи на 13-а позиция с 18 точки, като няма победа в последните си вече 9 мача първенството. В началото на добавеното време старши треньорът на Интер Антонио Конте получи червен картон за невъздържани протести.
Звездите Лаутаро Мартинес и Ромелу Лукаку водеха атаката на Интер във формация 3-5-2, а Жерард Деулофеу и Кевин Лазаня бяха двамата нападатели за Удинезе в същата схема.

ПЪРВО ПОЛУВРЕМЕ

Още във втората минута Алесандро Бастони допусна грешка пред собствената врата, която можеше да струва скъпо на Интер, но в крайна сметка това не доведе до нищо по-сериозно.

В осмата минута Лаутаро Мартинес се измъкна от защитата на домакините и с хладнокръвен удар изпрати топката в мрежата зад стража Хуан Мусо, но попадението бе отменено заради засада.

В 22-ата минута Йенс Ларсен стреля неточно с глава след качествено центриране на Родриго Де Паул, а играчите на Антонио Конте можеха секунди по-късно да излязат напред в резултата. Защитникът на Удинезе Бекао неволно подари топката на Лаутаро в опасна за домакините зона и аржентинският нападател стреля добре, но още по-блестяща бе намесата на Хуан Мусо, който спаси тима си в тази ситуация с превъзходна реакция.

Малко след това Толгай Арслан от Удинезе, който вече бе официално предупреден от рефера Фабио Мареска, извърши нарушение, за което можеше да се даде и жълт картон, но съдията прецени, че това не е нужно. В 33-ата минута Толгай бе сменен от Уолъс.

Интер бе по-активният отбор на терена и в 29-ата минута малко точност не достигна на Николо Барела да отбележи страхотен гол от воле - за щастие на Мусо топката профуча покрай вратата.

В заключителните минути на първото полувреме Артуро Видал и Ашли Йънг опитаха изстрели от нелоши позиции, но и в двата случая ударите не се получиха добре и не затрудниха Мусо.

ВТОРО ПОЛУВРЕМЕ

Осем минути след паузата играчите на Удинезе създадоха може би най-сериозната опасност за вратата на Самир Ханданович от началото на срещата. Роберто Перейра овладя топката на гърди в наказателното поле, но ударът му от въздуха се получи изключително разочароващ.

В 63-ата минута Ашраф Хакими проби по десния фланг и центрира към връхлитащия Ромелу Лукаку, но подаването се получи твърде силно за белгийския нападател и една прекрасна възможност за гол бе пропиляна от "нерадзурите".

В 67-ата минута пък пред Родриго Де Паул се откри чудесен шанс да изведе Удинезе напред в резултата, но аржентинският халф стреля неточно.

Сантиметри разделиха Хакими от гол в 75-ата минута, когато след поредния пробив на десния халф-бек мароканецът отправи много добър диагонален удар към вратата на Мусо, но топката мина леко встрани от страничния стълб. Малко след това резервата Стефано Сенси принуди Мусо да направи поредното си спасяване в двубоя, но попадение отново нямаше.

В последните секунди реферът Мареска показа червен картон на наставника на Интер Антонио Конте, а специалистът се обърна на излизане от треньорската зона към него с думите: "Винаги ти". В крайна сметка Интер не успя да грабне пълния комплект от точки и не съумя да се възползва докрай от грешната стъпка на лидера в класирането Милан, който по същото време претърпя поражение с 0:3 от Аталанта.

Уолъс Уолъс11
83' Стефано Сенси  Стефано Сенсижълт картон
Марвин Зегеларжълт картон Марвин Зегелар  78'
Марвин Зегеларизлиза Марвин Зегелар
Брам Нуйтинквлиза Брам Нуйтинк
Йенс Ларсенизлиза Йенс Ларсен
Nahuel Molina Luceroвлиза Nahuel Molina Lucero
70' Лаутаро Мартинес  Лаутаро Мартинесизлиза
Алексис Санчес  Алексис Санчесвлиза
Ашли Йънг  Ашли Йънгизлиза
Иван Перишич  Иван Перишичвлиза
Артуро Видал  Артуро Видализлиза
Стефано Сенси  Стефано Сенсивлиза
66' Алесандро Бастони  Алесандро Бастонижълт картон

24 януари 2021 | 11:51

В Италия на феновете на интер, наполи и фиорентина им викат малки деца. Защото постоянно реват. Всичките са едни стойчовци - от първия до последния Рейтинг: 1 7

Боби (Гост)
24 януари 2021 | 13:29

Я имаме си комик, марш бе клоун Рейтинг: 8 0

Логично (Гост) 13 отговор
24 януари 2021 | 10:38

Пичове, защо се обиждате и се карате така гнусно? Нали сте една кръв, нали сте като братя? Нима някои се съмнява че Ювентус е най успешния отбор в Италия? Спорът е безсмислен... Рейтинг: 4 9

Криси и Паула Дибалдо (Гост)
24 януари 2021 | 11:42

Така е, най-най е, ама е най-гейският и най-корумпираният и за домашно производство само, защото там минават на мафията номерата със съдиите. Но ние си го обичаме, обичаме се и взаимно в съблекалнята. Рейтинг: 4 4

23 януари 2021 | 23:52

Интеер Принтер Интер Принтееррр хааааахххаахахахаааахахаааахахаххххаааахахахахахаааааахахааа а Мухлян ще са шампиони и Принтер Антонио Контентинтер ще са извън топ 4 даже извън топ 5 ще го ядат големияяя мухахахахахахахаааа Рейтинг: 10 7

Боби (Гост) 10 отговор
23 януари 2021 | 23:06

Е случва се и да не върви, но отбора се бори има потенциал, бележат доста голове. Рейтинг: 11 3

1908 (Гост) 9 отговор
23 януари 2021 | 22:38

все пак не е редно да не може да вкараме гол в удине Вярно е че играха 11 в защита но това не ни оправдава няма как да се стане шампион на ходом като знаем че крадци то Торино ще изиграят поне 10 приятелски мач и в десет други мача ще има жокер Обади се на приятел тоест на съдията последния мач с Сасуоло всички видяха бонучи последен защита тушира противников нападател по правилник червен картон по правилата на стадиончето в Торино само жълт е то е ясно Кой спечели мача Рейтинг: 10 12

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Ювентинец (Гост)
23 януари 2021 | 22:42

Юве не е виновен за вашата неграмотност, тъпак !!! Рейтинг: 9 8

Боби (Гост)
23 януари 2021 | 22:51

За каква неграмотност говориш бе? Знаеш ли въобще какво означава думата? Папагал Рейтинг: 7 3

23 януари 2021 | 22:26

Тази година ще бъде доста интересно . На края новият шампион ще бъде стария Рейтинг: 7 7

Боби (Гост) 7 отговор
23 януари 2021 | 22:00

Не знам дали ще станат шампиони или не, сезона е дълъг, но със сигурност отбора има потенциал. В мача с Удине имахме своите шансове, но ги пропуснах, Удунезе също играха да не загубят. Рейтинг: 6 3

Juve.10 (Гост) 6 отговор
23 януари 2021 | 21:55

Кашоните,захапахте ли дървото? Това е,малко ,жалко отборче сте си.Бихте ВЕДНЪЖ Ювентус и се помислихте за отбор,а не сте.Пак ще сте си калъфки и нулебъл. Рейтинг: 11 13

Ок (Гост)
23 януари 2021 | 22:03

Ти ли говориш за нулебъл бе клоун, и ддсет титли да купите пак сте си ЕВРОИДИОТИ. ТОВА ВИ Е СЪДБА. ЕЙЙ КАЛЪФ, НЕ ТЕ ВИДЯХ В КОМЕНТАРИТЕ СЛЕД МАЧА ИНТЕР - КУРВЕНТУС, ЖАЛЪК. АРЕ СОПОЛ Рейтинг: 9 9

Juve.10 (Гост)
23 януари 2021 | 22:18

Така става ,като биеш Ювентус,веднъж на 10г ! Решаваш,че сте станали отбор,а всъщност сте същото лаййно. Рейтинг: 7 8

1908 (Гост)
23 януари 2021 | 22:35

духаш медуза 10 нали знаеш че ще захапете пак и питона на Лионa.. Това е футбол всеки може да завърши равен..., Само не и отбора на мафията изобщо как може да ми говориш за отбор чиито играчи Не признават Купата на европейските шампиони подарена им заради умрели тегоби на стадиона в Брюксел дори играчите ви се отричат от тази купа Рейтинг: 3 4

Добри (Гост) 5 отговор
23 януари 2021 | 21:45

Няма ли ден Лукаку и Тончо не знае какво да прави. Поредната издънка в неподходящ момент. Заличиха всичко хубаво набързо след победата над Юве. Рейтинг: 11 2

Nerazzuro1908 (Гост) 4 отговор
23 януари 2021 | 21:04

Първото полувреме беше слабо, не че второто беше силно, но трябва да се отбележи, че Удинезе играха 11 в защита! Просто играха мача да не го загубят. Ние, естествено, пак пропуснахме важните полужения и са си берем плодовете на грешките! Рейтинг: 7 6

РБ трябва да плати на Ливърпул седемцифрена сума 08 март 2021 | 19:28
За Меси е ясно, но ето кой е следващият ход на новия президент 08 март 2021 | 09:57
Ще се разделят ли Ливърпул и Клоп и тръгна ли Барселона в правилната посока? 08 март 2021 | 18:26
Тотнъм е фабрика за голове този сезон 08 март 2021 | 12:17
Мойс: Деклан Райс струва много повече от 100 милиона паунда 08 март 2021 | 13:06
Диего Коща поема към Португалия 08 март 2021 | 20:29
Хасебе преподписа за още една година 08 март 2021 | 19:49
Празненствата на фенове на Рейнджърс доведоха до 28 ареста 08 март 2021 | 18:22
Виляреал отказа да тренира в Киев преди мача с Динамо 08 март 2021 | 18:18
Консейсао: Знаем, че Ювентус инвестира много пари, за да спечели този турнир 08 март 2021 | 17:45
Де Лихт все пак пропуска реванша с Порто 08 март 2021 | 17:22
Джейдън Санчо няма да играе скоро, Герейро и Рейна също под въпрос за Севиля 08 март 2021 | 16:59
Коман не бърза да подписва нов договор с Байерн 08 март 2021 | 16:58
Тиери Анри разкри три позиции, на които би работил в Арсенал 08 март 2021 | 16:43
Ренато Санчес разкри за расистки обиди по негов адрес 08 март 2021 | 16:27