Брутален ритник беляза нулево равенство между Локо (Сф) и Локо (ГО) (видео+галерия) 23 януари 2021 | 17:36
Локомотив (София) и Локомотив (Горна Оряховица) завършиха при резултат 0:0 в контролна среща, провела се в София. Двата тима не създадоха много положения, като мачът бе белязан от кошмарното нарушение, което Светослав Диков извърши в 53-ата минута и получи заслужено червен картон.
Колев: Не знам на какво се дължи този изблик от Диков, може да не се е наспал добре
Срещата започна с 10-минутно закъснение по уговорка на двата тима и така началният час на срещата бе 14:10. Още 7-ата минута Локо (София) имаше шанс да открие. След лошо изчистена топка от страна на гостите Томислав Павлов стреля извън наказателното поле, но ударът му попадна право във вратаря. За момент стражът на гостите изпусна кълбото, но все пак успя да го улови.

В 10-ата минута Владислав Мирчев имаше шанс да открие за Локо (ГО), но стреля в аут. 25 минути по-късно отново шут на Томислав Павлов премина покрай вратата на тима от Горна Оряховица.

В самия край на първата част Джунейт Яшар овладя топката добре на границата на наказателното поле и се опита да преодолее технично стража на софиянци Божидар Митрев. Вратарят обаче успя да избие.

В 53-ата минута дойде и най-любопитният момент от срещата. Светослав Диков бе задържан за тениската от Данаел Стоянов. В изблик на нерви обаче футболистът на Локомотив (София) изрита без топка противниковия състезател в корема и заслужено бе изгонен. “Железничарите” все пак продължиха с 11 души на терена, след като Диков бе заменен от Долапчиев.

В 75-ата минута Локо (Сф) удари и две греди. След центриране от корнер Мартин Василев нацели страничния стълб, а секунди след това Мики Орачев разстреля от дистанция напречната греда.

Това бе последното чисто голово положение за домакините, които имаха превез през втората част, но без успех.

Стартови състави:

Локомотив (София): 20. Божидар Митрев, 23. Мартин Василев, 3. Марио Петков, 4. Мики Орачев, 9. Деян Иванов, 22. Владимир Семерджиев, 10. Томислав Павлов, 89. Матеус Роча, 11. Иван Михайлов, 18. Светослав Диков, 14. Валентин Николово

Локомотив (ГО): 1. Християн Христов, 66. Звезделин Бончев, 15. Иван Пенев, 6. Румен Гьонов, 4. Данаел Стоянов, 24. Петър Чалъков, 8. Иван Иванов, 31. Александър Стефанов, 10, Джунейт Яшар, 23. Владислав Мирчев, 11. Виктор Митев

Добави коментар Коментари (9)

Бай Иван (Гост) 9 отговор
25 януари 2021 | 12:38

На високите блокове последните етажи са празни Рейтинг: 1 0

Georgi (Гост) 8 отговор
24 януари 2021 | 13:12

Loko sofia mn smeshno otborche protivno sadiisko Samo pirin 5 she vi vkarame v blagoevgrad Рейтинг: 3 3

От Локото (Гост)
24 януари 2021 | 18:45

Мирен селски Рейтинг: 1 1

123456 (Гост)
24 януари 2021 | 19:49

Георги, толкова си прост, че даже името на отбора и на града си пишеш с малка буква... За маймуницата въобще не коментираме. Идиот... Рейтинг: 0 0

анадолските манафи (Гост) 7 отговор
24 януари 2021 | 01:00

Как рита хлебарката хахахахаха Рейтинг: 3 5

... (Гост) 6 отговор
23 януари 2021 | 20:32

и двамата са за гонене единия бута ръга накрая и с туш искаше да спре бърза атака, а другия с ритника е за наказание 3 мача Рейтинг: 5 3

Иво (Гост)
24 януари 2021 | 09:27

Когато бъдеш блъскан , дърпан за фланелкота и обиждан без причина това е една контрола слушайте записа , какво да отговориш на мушморока , който не е дошъл да играе футбол ... Рейтинг: 5 0

23 януари 2021 | 18:02

Диков го изгониха заслужено , ами другия ? Дърпане отзад за фланелката ! Рейтинг: 18 9

.. (Гост)
23 януари 2021 | 19:00

И като го дърпа за фланелката червен картон ли да му извят? Поредния разбирач, препоръчвам ти да смениш спорта! Рейтинг: 18 4

Иво (Гост)
24 януари 2021 | 09:13

Не само го дърпаше , няколко пъти го хвана за фланелката , то беше ръчкане и мазане , а и на записа се вежда как дудне нещо и после един рев ... а това е само контрола , слушайте репликите на записа от ... абсолютни незнайковци играещи футбол , жалка картинка ... Рейтинг: 5 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

До Иво (Гост)

Дадоха му жълт картон за това нарушение. Вземи научи правилата. Рейтинг: 3 4

Локо (Гост) 2 отговор
23 януари 2021 | 18:00

Влизат в ефбет и Пирин , напред са с материята пред всички останали ... освен ако пъзела бъде нареден от други ! Рейтинг: 9 5

Бозата (Гост) 1 отговор
23 януари 2021 | 17:44

Не мога да вляза в Първа лига Рейтинг: 2 11

Втора лига

Хебър се справи със Струмска слава и се доближи до челната тройка (видео) 01 март 2021 | 16:51
Тодор Киселичков стана шеф на ДЮШ на Нефтохимик 02 март 2021 | 11:11
Изместиха Локо (ГО) - Добруджа с ден по-рано 02 март 2021 | 14:18
Владимир Димитров: Странични фактори ни попречиха да си тръгнем с вдигната глава от мача 01 март 2021 | 17:12
Иван Колев: Подходихме максимално сериозно (видео) 28 февруари 2021 | 04:23
Треньорът на Нефтохимик си тръгнал от лагера преди гостуването в "Надежда" 28 февруари 2021 | 02:20
Митов: Момчетата имаха нужда от трите точки 01 март 2021 | 16:56
Емил Велев: Скоро пак ще ме видите край тъчлинията, но не и сега в Нефтохимик 01 март 2021 | 15:21
Кокала се завръща в професионалния футбол 28 февруари 2021 | 17:45
Лудогорец II би две дузпи и лиши Литекс от две точки 28 февруари 2021 | 16:35
Треньорът на Струмска слава показа заек-мечка (снимка) 28 февруари 2021 | 15:05
Созопол привлече халфа Иван Караиванов 28 февруари 2021 | 06:50
"Чуковете" треснаха Локо (ГО) 27 февруари 2021 | 16:05
Спортист (Своге) с нов успех във Втора лига 27 февруари 2021 | 16:04
Локо (София) шамароса Нафтата шест пъти - състоянието на “шейховете”: ante mortem 27 февруари 2021 | 16:00
Резултатите във Втора лига: потоп от голове в "Надежда", обрат в Добрич и труден успех в Перник 27 февруари 2021 | 15:50