Гол на Станислав Костов не стигна на Олимпиакос да спре пропадането (видео) 23 януари 2021 | 21:15
Отборът на Станислав Костов Олимпиакос (Никозия) допусна пета поредна загуба в първенството на Кипър. Той падна с 1:2 от последния в класирането Етникос (Ахна) у дома в срещата между двата тима от 21-ия кръг. Българският нападател влезе като смяна в 74-ата минута и отбеляза изравнителен гол, но тимът му се провали в добавеното време, когато допусна съперникът да измъкне победата.

Етникос откри резултата в 73-ата минута чрез Йоргос Папагеоргиу, който вкара с мощен шут от границата на пеналта.

Костов обаче възстанови равенството в 82-ата минута, след като бе най-съобразителен при едно разбъркване в наказателното поле на съперника и отблизо промуши къбото в мрежата за 1:1.

В 7-ата минута на добавеното време обаче гостите измъкнаха трите точки. Андрия Майдевац бе оставен да направи самостоятелен пробив и с удар по земя оформи крайното 1:2.

Така Олимпиакос продължи пропадането си в класирането, като няма успех вече 9 поредни срещи. Отборът се свлече до 9-ата позиция. Етникос пък остава на дъното с 15 точки. Водач е Аполон с 43 точки.

Добави коментар Коментари (7)

Васко и Божко Черепови (Гост) 7 отговор
24 януари 2021 | 12:29

Я гърбушко вкарал гол бееее.Още ли рита с ботушите на дедо му?И у кипър го разкриха що за звезда е тоа келеш Рейтинг: 1 1

Краско Балъка (Гост) 6 отговор
24 януари 2021 | 09:17

Писарчето, Никозия си пропуснал да напишеш след името на отбора неграмот..к Рейтинг: 4 1

Митьо В (Гост) 5 отговор
24 януари 2021 | 08:48

Този палячо Костов смени 200 отбора и на всякъде само разкарва фланелката. При говедата,малко му се получаваха нещата ,но като погледнеш цялата му кариера ще осъзнаеш ,че е един посредствен футболист. Дори когато игра при нас Ботев Пловдив Чаках с нетърпение да го махнат Рейтинг: 1 1

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Чичо Митко (Гост)
24 януари 2021 | 09:18

И аз не можех да повярвам как вкара над 20 гола за Левски... Това момче не може да ходи в права линия, с топка в крака тича като баба костенурка, а пък вкара някои доста красиви голове. Съвсем естествено обаче, това беше върхът в кариерата му и Левски трябваше да го продадат веднага и да вземат някой лев. От космоса си личеше, че не може да задържи това ниво... И ей го сега в средняк в Кипър не може да се наложи... Рейтинг: 1 0

ОТ РЪКОВОДСТВОТО (Гост) 4 отговор
24 януари 2021 | 02:19

еми така е .. едно време най добрите ни играчи ги продавахме в милан ... сега в кипър ... а и да не забравите да си купите виртуални билети и да пратите смс ..... Рейтинг: 4 4

23 януари 2021 | 21:18

да си знаят всички футбалери риталу у лескиту.. прокобата ги следва вече навсякъде Рейтинг: 5 7

СВИНСКА РАБОТА (Гост)
23 януари 2021 | 23:07

ОТ ИТАЛИЯ ДО ЛУДОГОРЕЦ НАЛИ ЛОВЕШКИ Рейтинг: 10 2

Българи зад граница

Антов дебютира в Серия "А" със загуба, но остави добри впечатления (видео) 03 март 2021 | 23:39
Бивш нападател на Манчестър Юнайтед донесе точка на Хатайспор (видео) 03 март 2021 | 18:09
Шчесни коментира дузпата на Гълъбинов 03 март 2021 | 11:12
Отборът на Хаджиев победи този на Карабельов в Унгария 02 март 2021 | 21:54
Сепси се върна към победите, Димитров гледа от скамейката 28 февруари 2021 | 23:40
Италиански вестник: Завръщане в ЦСКА-София е последното нещо, за което Антов си мисли 02 март 2021 | 18:06
Вутов отново бележи в Унгария 03 март 2021 | 18:49
Троа мачка без Кръстев 02 март 2021 | 23:03
Кристиан Димитров заменен при успех на Хайдук (Сплит) за Купата на Хърватия 02 март 2021 | 21:21
Филип Кръстев изтегли късата клечка днес 02 март 2021 | 20:36
Станислав Иванов започна подготовка с Чикаго Файър 02 март 2021 | 18:33
Филип Кръстев пред дебют за Троа 02 март 2021 | 10:31
Малинов титуляр при успех на Льовен 02 март 2021 | 00:13
Антони Иванов изригна с два гола и донесе победа на Волунтари (видео) 01 март 2021 | 20:55
Божиков и компания с мощна победа като гост 28 февруари 2021 | 23:30
Антов може да запише първи минути за Болоня в сряда 28 февруари 2021 | 10:36