Марек с първа победа в контролите 24 януари 2021 | 01:38
Марек записа първа победа в контролните срещи за годината, надделявайки с 3:2 над тима на Гранит (Владая). Проверката се игра на стадиона в Сапарева баня, а дупничани използваха два различни състава през двете полувремена. През първата част Марек игра с по-експериментален състав.

Дупничани започнаха ударно мача и поведоха с 2:0 до 11-ата минута. В 5-ата се разписа Симеон Димитров, отбелязвайки красив гол, а 6 минути по-късно Димитър Владимиров наказа грешка на противниковия вратар Мартин Минев. Цяло второ полувреме игра новият нападател на отбора Васил Калоянов, който направи дебют.

Гранит върна двата гола в рамките на 8 минути – в 75-ата и в 83-ата, като второто попадение бе от пряк свободен удар. Автори на попаденията бяха Костадин Кафтанов и Весислав Иванов.Между двата гола на владайци Веселин Любомиров от символичните домакини също като че ли отбеляза, но попадение не бе зачетено след негов удар срещнал напречната греда и тупнал някъде около голлинията. Победата за Марек донесе Джордж Николов в 85-ата минута, когато направи добавка с глава.

Следващата контрола за дупничани е на 30-ти януари срещу Пирин (Рз), като все още не е уточнено къде ще се играе тя.

Добави коментар Коментари (3)

Влади (Гост) 3 отговор
25 януари 2021 | 21:40

ТОЗИ МИНИСТЪР НА СПОРТА НЯМА ЛИ НАЙ - ПОСЛЕ ДА ПОМОГНЕ ФИНАНСОВО НА МАРЕК , КАТО НА ЕДИН ПЕРСПЕКТИВЕН ОТБОР. ТОЗИ ОТБОР ИМА НУЖДА ОТ ФИНАНСОВА ПОМОЩ.ИМА НУЖДА ОТ РЕМОНТИ И НА СТАДИОНА.ТРЕБВА МАЛКО ДА ИМ СВЕТНЕ ЛАМПИЧКАТА НА УПРАВЛЯВАЩИТЕ ЗА ДА НЕ СТАНЕ УТРЕ КЪСНО. Рейтинг: 1 0

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

Ккк (Гост) 2 отговор
24 януари 2021 | 11:28

Онзи калпавия Кръстовчев още ли е там или вече играе само в дискотеката? Рейтинг: 0 0

Черноломец (Попово) взе точка като гост на Доростол 04 март 2021 | 01:43
Локо (Мездра) елиминира Спартак (Плевен) за Купата на аматьорската футболна лига 04 март 2021 | 16:12
Дреновец измъкна точка в края срещу Партизан 28 февруари 2021 | 17:34
Вихър с очакван успех над Първа атомна 28 февруари 2021 | 17:44
Иван Петров е новият треньор на Спартак (Пловдив) 02 март 2021 | 18:45
Страхотно посрещане за Беласица след мача с Локо (Пд) (видео) 02 март 2021 | 13:22
Красимир Бислимов пое отговорност за слабият старт на Спартак (Плевен) 02 март 2021 | 13:19
Димитър Стоев: Купата не ни беше приоритет, целта ни е Втора лига 01 март 2021 | 20:12
Локомотив (Пд) потрепери, но пречупи Беласица (Петрич) 01 март 2021 | 19:19
Треньорът на Спартак (Вн): Ще се радвам и на победи с 1:0 01 март 2021 | 17:22
Петър Златинов е новият старши треньор на Вихрен (Сандански) 01 март 2021 | 13:18
Пещера изпусна Павликени в Галата 28 февруари 2021 | 19:37
Локо (Дряново) и Левски (Левски) не си вкараха гол 28 февруари 2021 | 18:37
Хищника отново се вихри на Югоизток 28 февруари 2021 | 18:17