Дубълът на Етър удари Пещера (Галата) 24 януари 2021 | 16:40
Вторият състав на Етър победи Пещера (Галата) с 3:1 в контролна среща, играна във Велико Търново. Заслужен успех за юношеската селекция на Марин Стефанов с оглед случилото се на терена. Още в 5-ата минута Антониан Харалампиев премина между централните защитници на гостите и откри резултата.

Юлиян Младенов изравни от фаул в средата на полувремето. При този резултат съперниците се оттеглиха на почивка. Малко след нея Кристиян Ненчев бе най-съобразителен при центриране отляво и даде аванс на "болярите". По сходен начин той постави точка на спора с попадението си в 60-ата минута.