Добри новини за Ливърпул преди гостуването на Тотнъм 27 януари 2021 | 14:50
Мениджърът на Ливърпул Юрген Клоп най-сетне успя да се похвали с добри новини преди утрешното важно гостуване на шампионите на Тотнъм. Те се изразяват във факта, че още вчера капитанът Джордан Хендерсън и централният бранител Жоел Матип са тренирали пълноценно и по всички изглежда, че ще бъдат на разположение за големия сблъсък от 20-ия кръг. Двамата не бяха в групата за дербито с Манчестър Юнайтед, което наложи в центъра на защитата на Ливърпул да започне младият Рис Уилямс, който се представи доста слабо. Хендерсън не игра и при поражението от Бърнли

"Хендо и Матип тренираха вчера на пълни обороти с отбора. Както винаги в такива случаи, трябва да видим как се чувстват днес. В отбора няма нови контузии", заяви Клоп на днешната си пресконференция.

Ливърпул е в негативна серия от пет поредни срещи без победа в Премиър лийг и вече изостава на седем точки от лидера Манчестър Сити, при равен брой мачове, така че гостуването на "Тотнъм Хотспър Стейдиъм" се оказва от огромно значение за шампионите".
Хари Уинкс Хари Уинкс8 Дивок Ориги27 Дивок Ориги
87' Роберто Фирмино  Роберто Фирминоизлиза
Дивок Ориги  Дивок Оригивлиза
Стивън Бергвайнизлиза Стивън Бергвайн  81'
Гарет Бейлвлиза Гарет Бейл
78' Тиаго Алкантара  Тиаго Алкантараизлиза
Къртис Джоунс  Къртис Джоунсвлиза
65' Садио Мане  Садио Манегол
50' Натаниел Филипс  Натаниел Филипсжълт картон
Пиер-Емил Хьойберггол Пиер-Емил Хьойберг  49'
47' Трент Александър-Арнолд  Трент Александър-Арнолдгол
Хари Кейнизлиза Хари Кейн  46' Жоел Матип  Жоел Матипизлиза
Ерик Ламелавлиза Ерик Ламела  Натаниел Филипс  Натаниел Филипсвлиза
Серж Ориеизлиза Серж Орие
Хари Уинксвлиза Хари Уинкс
45' Роберто Фирмино  Роберто Фирминогол
Стивън Бергвайнжълт картон Стивън Бергвайн  30'
24' Тиаго Алкантара  Тиаго Алкантаражълт картон
0
45'
Роберто Фирмино
47'
Трент Александър-Арнолд
Пиер-Емил Хьойберг
49'
65'
Садио Мане

Добави коментар Коментари (6)

spurs (Гост) 6 отговор
27 януари 2021 | 21:32

Боже какви простаци има които са фенове на Ливърпул...Би ме нщбbило било срам Рейтинг: 0 9

Озадачен (Гост) 5 отговор
27 януари 2021 | 20:52

94 % на 6 % владеене на топката, и при Лампард не съм виждал Челси да играят така нахъсано и бързо... Рейтинг: 1 0

27 януари 2021 | 17:02

Цяло чудо ще е ако Матип изкара пълни 90 минути и не се счупи. Португалската измет пак ще пусне Кийн централен защитник..... Разказа играта на Тотнъм това човекоподобно! Рейтинг: 11 5

стонасто (Гост)
27 януари 2021 | 17:55

Хубаво, имаш си мнение. И аз не го долюбвам. Ама защо с тези епитети?? Теб как да те определим след подобно изказване!? Рейтинг: 9 1

Хейтъра (Гост)
27 януари 2021 | 18:33

Че Преводача има смешна тактика е така, не го отричам, но и твоите Лузърчета с по триста осемдесет и седем центрирания на мач не грабват особено окото, ако трябва да бъда честен. Рейтинг: 4 11

? (Гост) 1 отговор
27 януари 2021 | 15:59

Много възлов мач и за двата отбора, защото разликата вече не е толкова малка от върха. Трите точки са задължителни за Ливърпул, за да се задържат в борбата за титлата. От друга страна Тотнъм може да се върне в играта при победа. Равенството ще е добре дошло за Сити и Юнайтед. Рейтинг: 34 2

Този коментар е твърде голям. Ако искате да го прочетете натиснете тук

до ? (Гост)
27 януари 2021 | 16:42

Много се кефя като прочета смислен коментар и то в СПОРАЛ : Рейтинг: 17 2

ha (Гост)
27 януари 2021 | 17:04

В никакъв случай не е голяма разликата. Във ВЛ 6 т. преднина са едно голямо нищо.... А Преводача никога не може да се върне в играта, защото това неговото няма нищо общо с футбола. Рейтинг: 6 7

! (Гост)
27 януари 2021 | 18:52

Не е голяма разлика, но евентуална загуба на Ливърпул може да я направи 9 и 7 точки от Юнайтед и Сити/мач по-малко/. Това ще рече, че Ливърпул няма право на повече грешни стъпки до края. Скоро ще сме свидетели на сблъсък между Ливърпул и Сити, който до голяма степен ще определи шансовете на Ливърпул да дублира титлата. Рейтинг: 8 1

Ливърпулец (Гост)
27 януари 2021 | 20:05

Като фен на отбора мога да кажа, че едва ли сме в битка за титлата, този сезон е доста по-слаба играта и най-вече атакуващите играчи са длъжници. Въпреки контузиите в защита не са толкова зле нещата. Изглежда контузията на Жота се оказа с по-големи последствия. Рейтинг: 8 1

mda (Гост)
27 януари 2021 | 21:03

много смислен коментар, да... стил - Майкъл Оуен. Отборът, който вкара повече голове, ще победи ... Рейтинг: 5 1

Англия

Моуриньо за Бейл: Открих следи от психологически травми при него 08 март 2021 | 09:34
Зидан и Солскяер останаха непобедени в леговището на градския съперник 07 март 2021 | 21:50
Уест Хам със смел ход в период на пандемия 08 март 2021 | 10:47
Солскяер определи играча на мача и разкри, че двама от героите на Юнайтед са били под въпрос до последно 07 март 2021 | 21:02
Манчестър Юн прекрати договор заради гаф 08 март 2021 | 10:28
Моуриньо: За Кристъл Палас няма значение дали ще спечели или ще загуби 05 март 2021 | 19:01
Гарет Бейл и Хари Кейн разпиляха Кристъл Палас (видео) 07 март 2021 | 23:15
Гуардиола: Играхме по-добре, отколкото срещу Уест Хам, а тогава спечелихме 07 март 2021 | 21:25
Манчестър Юнайтед сложи край на уникалната серия на машината на Пеп Гуардиола (видео) 07 март 2021 | 20:23
Клоп: Намираме се в екстремна ситуация, но ще се преборим 07 март 2021 | 18:43
Ливърпул копае дъното с шеста поредна загуба на "Анфийлд" (видео) 07 март 2021 | 17:53
УБА отново не загуби, но точката върши повече работа на Нюкасъл (видео) 07 март 2021 | 16:01
ПСЖ си прави планове за Де Хеа 07 март 2021 | 13:40
Алекс Фъргюсън: Страхувах се, че ще загубя гласа и паметта си 07 март 2021 | 13:04
Бруно Фернандеш: Знам, че хората очакват да вкарам или асистирам във всеки мач 07 март 2021 | 11:04
Анчелоти си припомни за работата с Роналдо 07 март 2021 | 02:27