27.06.2019
Прогрес Нидеркорн 1 : 0 Кардиф Мет Юнивърсити
Бари Таун 0 : 0 Клифтънвил
Сант Жулия 3 : 2 Европа
Клаксвуйк 5 : 1 Тре Фиори
Балимена Юнайтед 2 : 0 НСИ Рунавик
Прищина 1 : 1 Сейнт Джоузефс
Ла Фиорита Монтеджардино 0 : 1 Енгордани
 
02.07.2019
Сейнт Джоузефс 2 : 0 Прищина
 
04.07.2019
Кардиф Мет Юнивърсити 2 : 1 Прогрес Нидеркорн
Енгордани 2 : 1 Ла Фиорита Монтеджардино
НСИ Рунавик 0 : 0 Балимена Юнайтед
Европа 4 : 0 Сант Жулия
Клифтънвил 4 : 0 Бари Таун
Тре Фиори 0 : 4 Клаксвуйк
 
09.07.2019
Сейнт Джоузефс 0 : 4 Рейнджърс
Гзира Юнайтед 0 : 2 Хайдук (Сплит)
ЦСКА-София 4 : 0 Титоград
 
10.07.2019
Жонес Еш 0 : 0 Тобол
 
11.07.2019
Пюник 3 : 3 Шкупи Скопие
Ордабаси Шимкент 1 : 0 Торпедо Кутаиси
Вентспилс 3 : 0 Теута Дуръс
ФК Алашкерт 3 : 1 Македония Гьорче Петров
Транс Нарва 0 : 2 Будучност
Лячи 1 : 1 Апоел Беер Шева
АЕК Ларнака 1 : 0 Петрокъб
Сабаил 2 : 3 Университатя Крайова
Флора Талин 2 : 0 Раднички (Ниш)
КуПС 2 : 0 Витебск
Ружомберок 0 : 2 Левски
Балзан 3 : 4 Домжале
Ретеряй 1 : 1 Клаксвуйк
Академия Пандев 0 : 3 Зрински Мостар
Мьолде 7 : 1 Рейкявик
Радник Биелина 2 : 0 Спартак Търнава
Кауно Жалгирис 0 : 2 Аполон
Бран 2 : 2 Шамрок Роувърс
Шахтьор Солигорск 1 : 0 Хибърниънс
Дебрецен 3 : 0 Кукеси
Динамо Тбилиси 6 : 0 Енгордани
Брьондби 4 : 1 ФК Интер
Сперанца 0 : 3 Нефтчи
Лиепая 1 : 1 Динамо Минск
Малмьо ФФ 7 : 0 Балимена Юнайтед
Макаби Хайфа 2 : 0 Мура
Крусейдърс 2 : 0 Б36 Торсхавн
Фола Еш 1 : 2 Чихура
Олимпия Любляна 2 : 3 РФС
Конас Кий 1 : 2 Килмарнък
ФКСБ 2 : 0 Мислами
Зета 1 : 5 ФК Види
Чукарички 3 : 0 Банантс
Европа 0 : 0 Легия Варшава
ДАК Дунайска Стреда 1 : 1 Краковия
Сейнт Патрикс Атлетик 0 : 2 Норкьопинг
Абърдийн 2 : 1 РоПС
Клифтънвил 0 : 1 Хаугесун
Корк Сити 0 : 2 Прогрес Нидеркорн
Хонвед Будапеща 3 : 1 Жалгирис Вилнюс
Широки Брег 1 : 2 Кайрат Алмати
Брейдаблик 0 : 0 ФК Вадуц
Стярнан 2 : 1 Левадия
 
16.07.2019
Банантс 0 : 5 Чукарички
Клаксвуйк 0 : 0 Ретеряй
Титоград 0 : 0 ЦСКА-София
 
17.07.2019
Чихура 2 : 1 Фола Еш
 
18.07.2019
Тобол 1 : 1 Жонес Еш
Кайрат Алмати 2 : 1 Широки Брег
Македония Гьорче Петров 0 : 3 ФК Алашкерт
Теута Дуръс 1 : 0 Вентспилс
ФК Интер 2 : 0 Брьондби
Университатя Крайова 3 : 2 Сабаил
РоПС 1 : 2 Абърдийн
Левадия 3 : 2 Стярнан
РФС 0 : 2 Олимпия Любляна
Левски 2 : 0 Ружомберок
Динамо Минск 1 : 2 Лиепая
Зрински Мостар 3 : 0 Академия Пандев
Краковия 2 : 2 ДАК Дунайска Стреда
Нефтчи 6 : 0 Сперанца
Петрокъб 0 : 1 АЕК Ларнака
Хаугесун 5 : 1 Клифтънвил
Мислами 1 : 2 ФКСБ
Аполон 4 : 0 Кауно Жалгирис
Жалгирис Вилнюс 1 : 1 Хонвед Будапеща
ФК Вадуц 2 : 1 Брейдаблик
Торпедо Кутаиси 0 : 2 Ордабаси Шимкент
Енгордани 0 : 1 Динамо Тбилиси
Апоел Беер Шева 1 : 0 Лячи
Прогрес Нидеркорн 1 : 2 Корк Сити
Норкьопинг 2 : 1 Сейнт Патрикс Атлетик
Хайдук (Сплит) 1 : 3 Гзира Юнайтед
Хибърниънс 0 : 1 Шахтьор Солигорск
ФК Види 0 : 0 Зета
Кукеси 1 : 1 Дебрецен
Мура 2 : 3 Макаби Хайфа
Б36 Торсхавн 2 : 3 Крусейдърс
Шкупи Скопие 1 : 2 Пюник
Витебск 1 : 1 КуПС
Будучност 4 : 1 Транс Нарва
Домжале 1 : 0 Балзан
Раднички (Ниш) 2 : 2 Флора Талин
Спартак Търнава 5 : 2 Радник Биелина
Килмарнък 0 : 2 Конас Кий
Балимена Юнайтед 0 : 4 Малмьо ФФ
Рейнджърс 6 : 0 Сейнт Джоузефс
Шамрок Роувърс 2 : 1 Бран
Рейкявик 0 : 0 Мьолде
Легия Варшава 3 : 0 Европа
 
23.07.2019
Арарат Армения 2 : 0 Линкълн Ред Импс
ХБ Торсхавн 2 : 2 Линфийлд
Шкендия 1 : 2 Ф91 Дюделанж
ФК Санта Колома 0 : 0 Астана
Тре Пене 0 : 5 Судува
 
24.07.2019
Слован Братислава 2 : 1 Фероникели
 
25.07.2019
Пюник 2 : 1 Яблонец
Вентспилс 4 : 0 Гзира Юнайтед
Габала 0 : 2 Динамо Тбилиси
АЕК Ларнака 3 : 0 Левски
Партизани 0 : 1 Шериф
Утрехт 1 : 1 Зрински Мостар
Чихура 1 : 1 Абърдийн
Хонвед Будапеща 0 : 0 Университатя Крайова
Мьолде 0 : 0 Чукарички
Млада Болеслав 1 : 1 Ордабаси Шимкент
Шахтьор Солигорск 2 : 0 Есберг
Арсенал Тула 0 : 1 Нефтчи
ФК Алашкерт 0 : 3 ФКСБ
Флора Талин 1 : 2 Айнтрахт Франкфурт
Хаугесун 2 : 0 Щурм Грац
Лехия (Гданск) 2 : 1 Брьондби
Йени Малтияспор 2 : 2 Олимпия Любляна
Локомотив (Пловдив) 2 : 0 Спартак Търнава
Апоел Беер Шева 2 : 0 Кайрат Алмати
ЦСКА-София 1 : 0 Осиек
Конас Кий 0 : 1 Партизан
Норкьопинг 2 : 0 Лиепая
Пяст Гливице 3 : 2 Рига
ФК Види 1 : 0 ФК Вадуц
Люцерн 1 : 0 Клаксвуйк
АЗ Алкмаар 0 : 0 Хекен
ДАК Дунайска Стреда 1 : 2 Атромитос
Гент 6 : 3 Виторул Констанца
Жонес Еш 0 : 1 Витория Гимараеш
Арис (Солун) 0 : 0 АЕЛ Лимасол
Уулвърхамптън 2 : 0 Крусейдърс
Страсбург 3 : 1 Макаби Хайфа
Домжале 2 : 2 Малмьо ФФ
Будучност 1 : 3 Зоря Луганск
Рейнджърс 2 : 0 Прогрес Нидеркорн
Торино 3 : 0 Дебрецен
Валур 1 : 1 Лудогорец
Шамрок Роувърс 2 : 1 Аполон
Еспаньол 4 : 0 Стярнан
Легия Варшава 1 : 0 КуПС
 
30.07.2019
Линкълн Ред Импс 1 : 2 Арарат Армения
Судува 5 : 0 Тре Пене
Ф91 Дюделанж 1 : 1 Шкендия
Фероникели 0 : 2 Слован Братислава
 
31.07.2019
Чукарички 1 : 3 Мьолде
 
01.08.2019
Ордабаси Шимкент 2 : 3 Млада Болеслав
Астана 4 : 1 ФК Санта Колома
Кайрат Алмати 1 : 1 Апоел Беер Шева
Виторул Констанца 2 : 1 Гент
Зоря Луганск 1 : 0 Будучност
КуПС 0 : 0 Легия Варшава
Университатя Крайова 3 : 1 Хонвед Будапеща
Дебрецен 1 : 4 Торино
Левски 0 : 4 АЕК Ларнака
Рига 2 : 1 Пяст Гливице
Хекен 0 : 3 АЗ Алкмаар
ФК Вадуц 2 : 0 ФК Види
АЕЛ Лимасол 0 : 1 Арис (Солун)
Аполон 3 : 1 Шамрок Роувърс
Шериф 1 : 1 Партизани
Макаби Хайфа 2 : 1 Страсбург
Лиепая 0 : 1 Норкьопинг
Клаксвуйк 0 : 1 Люцерн
Зрински Мостар 2 : 1 Утрехт
Нефтчи 3 : 0 Арсенал Тула
Атромитос 3 : 2 ДАК Дунайска Стреда
Малмьо ФФ 3 : 2 Домжале
Динамо Тбилиси 3 : 0 Габала
Яблонец 0 : 0 Пюник
Прогрес Нидеркорн 0 : 0 Рейнджърс
Лудогорец 4 : 0 Валур
Брьондби 4 : 1 Лехия (Гданск)
Есберг 0 : 0 Шахтьор Солигорск
Гзира Юнайтед 2 : 2 Вентспилс
Олимпия Любляна 0 : 1 Йени Малтияспор
Айнтрахт Франкфурт 2 : 1 Флора Талин
ФКСБ 2 : 3 ФК Алашкерт
Щурм Грац 2 : 1 Хаугесун
Линфийлд 1 : 0 ХБ Торсхавн
Абърдийн 5 : 0 Чихура
Спартак Търнава 3 : 1 Локомотив (Пловдив)
Осиек 4 : 4 ЦСКА-София
Крусейдърс 1 : 4 Уулвърхамптън
Витория Гимараеш 4 : 0 Жонес Еш
Партизан 3 : 0 Конас Кий
Стярнан 1 : 3 Еспаньол
 
06.08.2019
Арарат Армения 1 : 2 Сабуртало
Рига 1 : 1 ХИК
Сутиеска 1 : 2 Линфийлд
 
07.08.2019
Слован Братислава 1 : 0 Дъндолк
 
08.08.2019
Астана 5 : 1 Валета
АЕК Ларнака 1 : 1 Гент
Пюник 0 : 4 Уулвърхамптън
Спарта Прага 2 : 2 Трабзонспор
Университатя Крайова 0 : 2 АЕК
Брьондби 2 : 4 Брага
Вентспилс 0 : 3 Витория Гимараеш
Нефтчи 2 : 2 Бней Йехуда
Малмьо ФФ 3 : 0 Зрински Мостар
Тюн 2 : 3 Спартак Москва
Шериф 1 : 2 АИК Стокхолм
Иличивец 0 : 0 АЗ Алкмаар
Мьолде 3 : 0 Арис (Солун)
Хаугесун 0 : 1 ПСВ Айндховен
Локомотив (Пловдив) 0 : 1 Страсбург
ЦСКА-София 1 : 1 Зоря Луганск
Антверп 1 : 0 Виктория Пилзен
Лудогорец 5 : 0 ТНС
Фейенорд 4 : 0 Динамо Тбилиси
Макаби Тел-Авив 1 : 2 Судува
Сараево 1 : 2 БАТЕ Борисов
Риека 2 : 0 Абърдийн
Норкьопинг 1 : 1 Апоел Беер Шева
Ф91 Дюделанж 3 : 1 Нъме Калю
Мидтиланд 2 : 4 Рейнджърс
ФКСБ 0 : 0 Млада Болеслав
ФК Вадуц 0 : 5 Айнтрахт Франкфурт
Аустрия Виена 1 : 2 Аполон
Люцерн 0 : 3 Еспаньол
Торино 5 : 0 Шахтьор Солигорск
Легия Варшава 0 : 0 Атромитос
Партизан 3 : 1 Йени Малтияспор
 
13.08.2019
Нъме Калю 0 : 1 Ф91 Дюделанж
Линфийлд 3 : 2 Сутиеска
Дъндолк 1 : 3 Слован Братислава
 
14.08.2019
Атромитос 0 : 2 Легия Варшава
Витория Гимараеш 6 : 0 Вентспилс
Сабуртало 0 : 2 Арарат Армения
 
15.08.2019
ХИК 2 : 2 Рига
Динамо Тбилиси 1 : 1 Фейенорд
Спартак Москва 2 : 1 Тюн
Шахтьор Солигорск 1 : 1 Торино
АИК Стокхолм 1 : 1 Шериф
Аполон 3 : 1 Аустрия Виена
Млада Болеслав 0 : 1 ФКСБ
Зоря Луганск 1 : 0 ЦСКА-София
Бней Йехуда 2 : 1 Нефтчи
БАТЕ Борисов 0 : 0 Сараево
Зрински Мостар 1 : 0 Малмьо ФФ
Йени Малтияспор 1 : 0 Партизан
Судува 2 : 1 Макаби Тел-Авив
Трабзонспор 2 : 1 Спарта Прага
ТНС 0 : 4 Лудогорец
Апоел Беер Шева 3 : 1 Норкьопинг
АЕК 1 : 1 Университатя Крайова
Виктория Пилзен 2 : 1 Антверп
Валета 0 : 4 Астана
АЗ Алкмаар 4 : 0 Иличивец
Айнтрахт Франкфурт 1 : 0 ФК Вадуц
Гент 3 : 0 АЕК Ларнака
ПСВ Айндховен 0 : 0 Хаугесун
Страсбург 1 : 0 Локомотив (Пловдив)
Арис (Солун) 3 : 1 Мьолде
Абърдийн 0 : 2 Риека
Брага 3 : 1 Брьондби
Рейнджърс 3 : 1 Мидтиланд
Уулвърхамптън 4 : 0 Пюник
Еспаньол 3 : 0 Люцерн
 
22.08.2019
Астана 3 : 0 БАТЕ Борисов
Арарат Армения 2 : 1 Ф91 Дюделанж
Судува 0 : 0 Ференцварош
Малмьо ФФ 3 : 0 Бней Йехуда
Фейенорд 3 : 0 Апоел Беер Шева
Лудогорец 0 : 0 Марибор
ФК Копенхаген 3 : 1 Рига
АЕК 1 : 3 Трабзонспор
Легия Варшава 0 : 0 Рейнджърс
Страсбург 1 : 0 Айнтрахт Франкфурт
АЗ Алкмаар 1 : 1 Антверп
ПСВ Айндховен 3 : 0 Аполон
Гент 2 : 1 Риека
ФКСБ 0 : 0 Витория Гимараеш
Селтик 2 : 0 АИК Стокхолм
Брага 1 : 0 Спартак Москва
Линфийлд 3 : 2 ФК Карабак
Слован Братислава 1 : 0 ПАОК
Партизан 2 : 1 Мьолде
Еспаньол 3 : 1 Зоря Луганск
Торино 2 : 3 Уулвърхамптън
 
29.08.2019
ФК Карабак 2 : 1 Линфийлд
Рига 1 : 0 ФК Копенхаген
Аполон 0 : 4 ПСВ Айндховен
Зоря Луганск 2 : 2 Еспаньол
Мьолде 1 : 1 Партизан
Бней Йехуда 0 : 1 Малмьо ФФ
БАТЕ Борисов 2 : 0 Астана
ПАОК 3 : 2 Слован Братислава
АИК Стокхолм 1 : 4 Селтик
Спартак Москва 1 : 2 Брага
Апоел Беер Шева 0 : 3 Фейенорд
Антверп 1 : 4 АЗ Алкмаар
Трабзонспор 0 : 2 АЕК
Ференцварош 4 : 2 Судува
Риека 1 : 1 Гент
Ф91 Дюделанж 7 : 5 Арарат Армения
Марибор 2 : 2 Лудогорец
Айнтрахт Франкфурт 3 : 0 Страсбург
Рейнджърс 1 : 0 Легия Варшава
Уулвърхамптън 2 : 1 Торино
Витория Гимараеш 1 : 0 ФКСБ
 
19.09.2019
Айнтрахт Франкфурт 19:55 Арсенал
Стандарт Лиеж 19:55 Витория Гимараеш
Рен 19:55 Селтик
ЧФР Клуж 19:55 Лацио
ЛАСК Линц 19:55 Розенборг
ПСВ Айндховен 19:55 Спортинг Лисабон
Хетафе 19:55 Трабзонспор
Базел 19:55 Краснодар
Динамо (Киев) 19:55 Малмьо ФФ
ФК Копенхаген 19:55 Лугано
ФК Карабак 19:55 Севиля
АПОЕЛ Никозия 19:55 Ф91 Дюделанж
Волфсбург 22:00 Олександрия
Еспаньол 22:00 Ференцварош
Лудогорец 22:00 ЦСКА Москва
Порто 22:00 Йънг Бойс
Рейнджърс 22:00 Фейенорд
Гент 22:00 Сент Етиен
Рома 22:00 Истанбул Башакшехир
Борусия Мьонхенгладбах 22:00 Волфсбергер
Уулвърхамптън 22:00 Брага
Слован Братислава 22:00 Бешикташ
Партизан 22:00 АЗ Алкмаар
Манчестър Юнайтед 22:00 Астана
 
03.10.2019
Астана 17:50 Партизан
Йънг Бойс 19:55 Рейнджърс
Фейенорд 19:55 Порто
Ференцварош 19:55 Лудогорец
ЦСКА Москва 19:55 Еспаньол
Олександрия 19:55 Гент
Сент Етиен 19:55 Волфсбург
Истанбул Башакшехир 19:55 Борусия Мьонхенгладбах
Волфсбергер 19:55 Рома
Бешикташ 19:55 Уулвърхамптън
Брага 19:55 Слован Братислава
АЗ Алкмаар 19:55 Манчестър Юнайтед
Спортинг Лисабон 22:00 ЛАСК Линц
Селтик 22:00 ЧФР Клуж
Лацио 22:00 Рен
Арсенал 22:00 Стандарт Лиеж
Витория Гимараеш 22:00 Айнтрахт Франкфурт
Розенборг 22:00 ПСВ Айндховен
Трабзонспор 22:00 Базел
Краснодар 22:00 Хетафе
Малмьо ФФ 22:00 ФК Копенхаген
Лугано 22:00 Динамо (Киев)
Севиля 22:00 АПОЕЛ Никозия
Ф91 Дюделанж 22:00 ФК Карабак
 
24.10.2019
Гент 19:55 Волфсбург
Лудогорец 19:55 Еспаньол
ЦСКА Москва 19:55 Ференцварош
Йънг Бойс 19:55 Фейенорд
Порто 19:55 Рейнджърс
Сент Етиен 19:55 Олександрия
Истанбул Башакшехир 19:55 Волфсбергер
Рома 19:55 Борусия Мьонхенгладбах
ФК Карабак 19:55 АПОЕЛ Никозия
Партизан 19:55 Манчестър Юнайтед
АЗ Алкмаар 19:55 Астана
Бешикташ 19:55 Брага
Слован Братислава 19:55 Уулвърхамптън
Арсенал 22:00 Витория Гимараеш
Айнтрахт Франкфурт 22:00 Стандарт Лиеж
Селтик 22:00 Лацио
Рен 22:00 ЧФР Клуж
Спортинг Лисабон 22:00 Розенборг
ПСВ Айндховен 22:00 ЛАСК Линц
Трабзонспор 22:00 Краснодар
Хетафе 22:00 Базел
Малмьо ФФ 22:00 Лугано
Динамо (Киев) 22:00 ФК Копенхаген
Севиля 22:00 Ф91 Дюделанж
 
06.11.2019
Витория Гимараеш 17:50 Арсенал
 
07.11.2019
Астана 17:50 АЗ Алкмаар
Стандарт Лиеж 19:55 Айнтрахт Франкфурт
ЧФР Клуж 19:55 Рен
Лацио 19:55 Селтик
ЛАСК Линц 19:55 ПСВ Айндховен
Розенборг 19:55 Спортинг Лисабон
Базел 19:55 Хетафе
Краснодар 19:55 Трабзонспор
Лугано 19:55 Малмьо ФФ
ФК Копенхаген 19:55 Динамо (Киев)
Ф91 Дюделанж 19:55 Севиля
АПОЕЛ Никозия 19:55 ФК Карабак
Ференцварош 22:00 ЦСКА Москва
Еспаньол 22:00 Лудогорец
Рейнджърс 22:00 Порто
Фейенорд 22:00 Йънг Бойс
Олександрия 22:00 Сент Етиен
Волфсбург 22:00 Гент
Волфсбергер 22:00 Истанбул Башакшехир
Борусия Мьонхенгладбах 22:00 Рома
Брага 22:00 Бешикташ
Уулвърхамптън 22:00 Слован Братислава
Манчестър Юнайтед 22:00 Партизан
 
27.11.2019
Витория Гимараеш 17:50 Стандарт Лиеж
 
28.11.2019
Трабзонспор 17:50 Хетафе
Краснодар 17:50 Базел
Астана 17:50 Манчестър Юнайтед
Йънг Бойс 19:55 Порто
Фейенорд 19:55 Рейнджърс
Ференцварош 19:55 Еспаньол
ЦСКА Москва 19:55 Лудогорец
Сент Етиен 19:55 Гент
Олександрия 19:55 Волфсбург
Волфсбергер 19:55 Борусия Мьонхенгладбах
Истанбул Башакшехир 19:55 Рома
Бешикташ 19:55 Слован Братислава
Брага 19:55 Уулвърхамптън
АЗ Алкмаар 19:55 Партизан
Арсенал 22:00 Айнтрахт Франкфурт
Лацио 22:00 ЧФР Клуж
Селтик 22:00 Рен
Розенборг 22:00 ЛАСК Линц
Спортинг Лисабон 22:00 ПСВ Айндховен
Лугано 22:00 ФК Копенхаген
Малмьо ФФ 22:00 Динамо (Киев)
Севиля 22:00 ФК Карабак
Ф91 Дюделанж 22:00 АПОЕЛ Никозия
 
12.12.2019
ЛАСК Линц 19:55 Спортинг Лисабон
Рен 19:55 Лацио
ЧФР Клуж 19:55 Селтик
Стандарт Лиеж 19:55 Арсенал
Айнтрахт Франкфурт 19:55 Витория Гимараеш
ПСВ Айндховен 19:55 Розенборг
Базел 19:55 Трабзонспор
АПОЕЛ Никозия 19:55 Севиля
ФК Карабак 19:55 Ф91 Дюделанж
ФК Копенхаген 19:55 Малмьо ФФ
Динамо (Киев) 19:55 Лугано
Хетафе 19:55 Краснодар
Порто 22:00 Фейенорд
Лудогорец 22:00 Ференцварош
Еспаньол 22:00 ЦСКА Москва
Волфсбург 22:00 Сент Етиен
Гент 22:00 Олександрия
Рома 22:00 Волфсбергер
Борусия Мьонхенгладбах 22:00 Истанбул Башакшехир
Слован Братислава 22:00 Брага
Уулвърхамптън 22:00 Бешикташ
Манчестър Юнайтед 22:00 АЗ Алкмаар
Партизан 22:00 Астана
Рейнджърс 22:00 Йънг Бойс

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?