26.06.2018
Сант Жулия 0 : 2 Гзира Юнайтед
 
28.06.2018
Европа 1 : 1 Прищина
Биркиркара 1 : 1 Клаксвуйк
Енгордани 2 : 1 Фолгоре
Б36 Торсхавн 1 : 1 Сейнт Джоузефс
Чефн Друидс 1 : 1 Траки
Тре Фиори 3 : 0 Бала Таун
 
05.07.2018
Сейнт Джоузефс 3 : 5 Б36 Торсхавн
Траки 1 : 0 Чефн Друидс
Прищина 5 : 0 Европа
Гзира Юнайтед 2 : 1 Сант Жулия
Бала Таун 1 : 0 Тре Фиори
Клаксвуйк 2 : 1 Биркиркара
Фолгоре 1 : 1 Енгордани
 
10.07.2018
Самтредия 0 : 1 Тобол
 
11.07.2018
Банатц 1 : 2 Сараево
Работнички 2 : 1 Хонвед Будапеща
ФК Вадуц 1 : 0 Левски
Фола Еш 0 : 0 Прищина
Клаксвуйк 1 : 2 Жалгирис Вилнюс
Гленавон 2 : 1 Мьолде
 
12.07.2018
Пюник 1 : 0 Вардар Скопие
Вентспилс 5 : 0 Люфтетари
Чихура 0 : 0 Бейтар Йерусалим
Партизани 0 : 1 Марибор
Рудар Велене 7 : 0 Тре Фиори
Траки 0 : 0 Иртиш Павлодар
КуПС 0 : 1 ФК Копенхаген
Транс Нарва 0 : 2 Железничар
Габала 0 : 2 Прогрес Нидеркорн
Левадия 0 : 1 Дъндолк
Лахти 0 : 3 Хапнарфьордюр
Илвес 0 : 1 Славия
Балзан 4 : 1 Интер Баку
Лиепая 0 : 3 Хекен
Мислами 2 : 4 Слован Братислава
Нефтчи 3 : 1 Уйпещ
Ференцварош 1 : 1 Макаби Тел-Авив
Анортозис 2 : 1 Лячи
Петрокъб 1 : 1 Осиек
Конас Кий 1 : 3 Шахтьор Солигорск
Стумбрас 1 : 0 Аполон
Дери Сити 0 : 2 Динамо Минск
ЦСКА-София 1 : 0 Рига
Енгордани 0 : 3 Кайрат Алмати
Б36 Торсхавн 0 : 0 Младост Подгорица
Гурник (Забже) 1 : 0 Зария
ИБ Вестманяйер 0 : 4 Сарпсборг 08
Широки Брег 2 : 2 Домжале
Расинг Юнион 0 : 2 Виторул Констанца
Шамрок Роувърс 0 : 1 АИК Стокхолм
Рудар Плевля 0 : 3 Партизан
Будучност 0 : 2 Тренчин
Лех Познан 2 : 0 Гандзасар
Хибърниън 6 : 1 НСИ Рунавик
Клифтънвил 0 : 1 Норшелан
Спартак Златибор Вода 1 : 1 Коулрейн
Рейнджърс 2 : 0 Шкупи Скопие
ДАК Дунайска Стреда 1 : 1 Динамо Тбилиси
Раднички (Ниш) 4 : 0 Гзира Юнайтед
Стярнан 3 : 0 Нъме Калю
 
17.07.2018
Левски 3 : 2 ФК Вадуц
Шкупи Скопие 0 : 0 Рейнджърс
Хонвед Будапеща 4 : 0 Работнички
 
18.07.2018
Железничар 3 : 1 Транс Нарва
 
19.07.2018
Кайрат Алмати 7 : 1 Енгордани
Тобол 2 : 0 Самтредия
Виторул Констанца 0 : 0 Расинг Юнион
Динамо Минск 1 : 2 Дери Сити
Лячи 1 : 0 Анортозис
Гандзасар 2 : 1 Лех Познан
Иртиш Павлодар 0 : 1 Траки
Гзира Юнайтед 0 : 1 Раднички (Ниш)
Мьолде 5 : 1 Гленавон
Нъме Калю 1 : 0 Стярнан
Славия 2 : 1 Илвес
Рига 4 : 5 ЦСКА-София
Слован Братислава 5 : 0 Мислами
Макаби Тел-Авив 1 : 0 Ференцварош
Сарпсборг 08 2 : 0 ИБ Вестманяйер
Хекен 1 : 2 Лиепая
Прищина 4 : 5 Фола Еш
Жалгирис Вилнюс 1 : 1 Клаксвуйк
Вардар Скопие 0 : 2 Пюник
Шахтьор Солигорск 2 : 0 Конас Кий
Аполон 2 : 0 Стумбрас
Интер Баку 2 : 1 Балзан
Динамо Тбилиси 1 : 2 ДАК Дунайска Стреда
АИК Стокхолм 1 : 1 Шамрок Роувърс
Зария 1 : 1 Гурник (Забже)
Норшелан 2 : 1 Клифтънвил
Прогрес Нидеркорн 0 : 1 Габала
Бейтар Йерусалим 1 : 2 Чихура
ФК Копенхаген 1 : 1 КуПС
Люфтетари 3 : 3 Вентспилс
Сараево 3 : 0 Банатц
Марибор 2 : 0 Партизани
Младост Подгорица 1 : 2 Б36 Торсхавн
Тренчин 1 : 1 Будучност
Партизан 3 : 0 Рудар Плевля
Осиек 2 : 1 Петрокъб
Коулрейн 0 : 2 Спартак Златибор Вода
НСИ Рунавик 4 : 6 Хибърниън
Дъндолк 2 : 1 Левадия
Тре Фиори 0 : 3 Рудар Велене
Уйпещ 4 : 0 Нефтчи
Домжале 1 : 1 Широки Брег
Хапнарфьордюр 0 : 0 Лахти
 
26.07.2018
Уфа 0 : 0 Домжале
Вентспилс 0 : 1 Бордо
Спартакс 6 : 0 Ла Фиорита
Кайрат Алмати 2 : 0 АЗ Алкмаар
Тобол 2 : 1 Пюник
Виторул Констанца 2 : 2 Витес
Рудар Велене 0 : 2 ФКСБ
Торпедо Кутаиси 3 : 0 Викингур
Балзан 2 : 1 Слован Братислава
Апоел (Хайфа) 1 : 1 Хапнарфьордюр
Чихура 0 : 0 Марибор
Ред Бул Лайпциг 4 : 0 Хекен
Дюделанж 2 : 1 Дрита
Юргорден 1 : 1 Иличивец
ЦСКА-София 3 : 0 Адмира Вакер
Хонвед Будапеща 1 : 0 Прогрес Нидеркорн
Жалгирис Вилнюс 1 : 0 ФК Вадуц
Макаби Тел-Авив 2 : 0 Раднички (Ниш)
Мьолде 3 : 0 Лячи
АПОЕЛ Никозия 5 : 0 Флора Талин
Жрински Мостар 1 : 1 Валета
Ягелония 1 : 0 Рио Аве
Шахтьор Солигорск 1 : 1 Лех Познан
ЛАСК Линц 4 : 0 Лилестрьом
Норшелан 1 : 0 АИК Стокхолм
Динамо Брест 4 : 3 Атромитос
Хайдук (Сплит) 1 : 0 Славия
Генк 5 : 0 Фола Еш
Б36 Торсхавн 0 : 2 Бешикташ
ЛАСК Линц 21:00 Лилестрьом
Гурник (Забже) 0 : 1 Тренчин
Санта Колома 1 : 0 Валур
ТНС 2 : 1 Линкълн Ред Лимпс
Олимпия Любляна 5 : 1 Крусейдърс
Сутиеска 0 : 1 Алашкерт
Санкт Гален 2 : 1 Сарпсборг 08
Аталанта 2 : 2 Сараево
Железничар 1 : 2 Аполон
Партизан 1 : 0 Траки
Хибърниън 3 : 2 Астерас Триполис
Спартак Златибор Вода 2 : 0 Спарта Прага
Абърдийн 1 : 1 Бърнли
Осиек 0 : 1 Рейнджърс
Дъндолк 0 : 0 АЕК Ларнака
Стярнан 0 : 2 ФК Копенхаген
ДАК Дунайска Стреда 1 : 3 Динамо Минск
Севиля 4 : 0 Уйпещ
 
31.07.2018
Пюник 1 : 0 Тобол
 
01.08.2018
Фола Еш 1 : 4 Генк
 
02.08.2018
Алашкерт 0 : 0 Сутиеска
Лячи 0 : 2 Мьолде
АЕК Ларнака 4 : 0 Дъндолк
Тренчин 4 : 1 Гурник (Забже)
Славия 2 : 3 Хайдук (Сплит)
Динамо Минск 4 : 1 ДАК Дунайска Стреда
Траки 1 : 1 Партизан
Флора Талин 2 : 0 АПОЕЛ Никозия
Валета 1 : 2 Жрински Мостар
Хекен 1 : 1 Ред Бул Лайпциг
Лилестрьом 1 : 2 ЛАСК Линц
Иличивец 2 : 1 Юргорден
Аполон 3 : 1 Железничар
Прогрес Нидеркорн 2 : 0 Хонвед Будапеща
Спарта Прага 2 : 1 Спартак Златибор Вода
Адмира Вакер 1 : 3 ЦСКА-София
АИК Стокхолм 0 : 1 Норшелан
ФК Вадуц 1 : 1 Жалгирис Вилнюс
Линкълн Ред Лимпс 1 : 1 ТНС
Атромитос 1 : 1 Динамо Брест
Слован Братислава 3 : 1 Балзан
Астерас Триполис 1 : 1 Хибърниън
Витес 3 : 1 Виторул Констанца
Бешикташ 6 : 0 Б36 Торсхавн
ФК Копенхаген 5 : 0 Стярнан
Викингур 0 : 4 Торпедо Кутаиси
Сараево 0 : 8 Аталанта
Марибор 2 : 0 Чихура
Домжале 1 : 1 Уфа
ФКСБ 4 : 0 Рудар Велене
Сарпсборг 08 1 : 0 Санкт Гален
Лех Познан 3 : 1 Шахтьор Солигорск
Бордо 2 : 1 Вентспилс
Рейнджърс 1 : 1 Осиек
Бърнли 3 : 1 Абърдийн
АЗ Алкмаар 2 : 1 Кайрат Алмати
Ла Фиорита 0 : 3 Спартакс
Дрита 1 : 1 Дюделанж
Уйпещ 1 : 3 Севиля
Рио Аве 4 : 4 Ягелония
Раднички (Ниш) 2 : 2 Макаби Тел-Авив
Крусейдърс 1 : 1 Олимпия Любляна
Хапнарфьордюр 0 : 1 Апоел (Хайфа)
Валур 3 : 0 Санта Колома
 
07.08.2018
Пюник 0 : 0 Макаби Тел-Авив
 
09.08.2018
Уфа 2 : 1 Прогрес Нидеркорн
Апоел (Хайфа) 1 : 4 Аталанта
Спартакс 0 : 1 Судува
Алашкерт 0 : 2 ЧФР Клуж
Ред Бул Лайпциг 3 : 1 Университатя Крайова
Аполон 4 : 0 Динамо Брест
Сигма (Оломоуц) 2 : 0 Кайрат Алмати
Щурм (Грац) 0 : 2 АЕК Ларнака
Тренчин 4 : 0 Фейенорд
Динамо Минск 4 : 0 Зенит
Иличивец 1 : 3 Бордо
Торпедо Кутаиси 5 : 2 Кукеси
Апоел Беер Шева 2 : 2 АПОЕЛ Никозия
Шериф 1 : 0 Валур
Лудогорец 1 : 0 Жрински Мостар
Ягелония 0 : 1 Гент
ЦСКА-София 1 : 2 ФК Копенхаген
Норшелан 1 : 2 Партизан
Бешикташ 1 : 0 ЛАСК Линц
Витес 0 : 1 Базел
Олимпиакос 4 : 0 Люцерн
Генк 2 : 0 Лех Познан
Истанбул Башакшехир 0 : 0 Бърнли
Олимпия Любляна 3 : 0 ХИК Хелзинки
Заря Луганск 1 : 1 Брага
Спартак Златибор Вода 0 : 2 Брьондби
Рейнджърс 3 : 1 Марибор
Сарпсборг 08 1 : 1 Риека
Хайдук (Сплит) 0 : 0 ФКСБ
Хибърниън 0 : 0 Мьолде
ТНС 0 : 2 Мидтиланд
Корк Сити 0 : 2 Розенборг
Легия Варшава 1 : 2 Дюделанж
Слован Братислава 2 : 1 Рапид (Виена)
Севиля 1 : 0 Жалгирис Вилнюс
 
16.08.2018
Кайрат Алмати 1 : 2 Сигма (Оломоуц)
Прогрес Нидеркорн 2 : 2 Уфа
АЕК Ларнака 5 : 0 Щурм (Грац)
ХИК Хелзинки 1 : 4 Олимпия Любляна
ФК Копенхаген 2 : 1 ЦСКА-София
Университатя Крайова 1 : 1 Ред Бул Лайпциг
Жалгирис Вилнюс 0 : 5 Севиля
Зенит 8 : 1 Динамо Минск
Мьолде 3 : 0 Хибърниън
Кукеси 2 : 0 Торпедо Кутаиси
Мидтиланд 3 : 1 ТНС
Судува 0 : 0 Спартакс
ЧФР Клуж 5 : 0 Алашкерт
АПОЕЛ Никозия 3 : 1 Апоел Беер Шева
Макаби Тел-Авив 2 : 1 Пюник
Люцерн 1 : 3 Олимпиакос
Динамо Брест 1 : 0 Аполон
ЛАСК Линц 2 : 1 Бешикташ
Жрински Мостар 1 : 1 Лудогорец
Дюделанж 2 : 2 Легия Варшава
Аталанта 2 : 0 Апоел (Хайфа)
Базел 1 : 0 Витес
Брьондби 2 : 1 Спартак Златибор Вода
Марибор 0 : 0 Рейнджърс
Лех Познан 1 : 2 Генк
ФКСБ 2 : 1 Хайдук (Сплит)
Партизан 3 : 2 Норшелан
Рапид (Виена) 4 : 0 Слован Братислава
Фейенорд 1 : 1 Тренчин
Гент 3 : 1 Ягелония
Риека 0 : 1 Сарпсборг 08
Бърнли 1 : 0 Истанбул Башакшехир
Бордо 2 : 1 Иличивец
Розенборг 3 : 0 Корк Сити
Валур 2 : 1 Шериф
Брага 2 : 2 Заря Луганск
 
23.08.2018
Торпедо Кутаиси 0 : 1 Лудогорец
Зенит 3 : 1 Мьолде
Тренчин 1 : 1 АЕК Ларнака
Сигма (Оломоуц) 0 : 1 Севиля
Шериф 1 : 0 Карабах
Судува 1 : 1 Селтик
АПОЕЛ Никозия 1 : 0 Астана
Сарпсборг 08 3 : 1 Макаби Тел-Авив
Малмьо 2 : 2 Мидтиланд
Базел 3 : 2 Аполон
Олимпиакос 3 : 1 Бърнли
Аталанта 0 : 0 ФК Копенхаген
Дюделанж 2 : 0 ЧФР Клуж
Заря Луганск 0 : 0 Ред Бул Лайпциг
Генк 5 : 2 Брьондби
Партизан 1 : 1 Бешикташ
Рапид (Виена) 3 : 1 ФКСБ
Олимпия Любляна 0 : 2 Спартак (Търнава)
Розенборг 3 : 1 Шкендия
Гент 0 : 0 Бордо
Рейнджърс 1 : 0 Уфа
 
30.08.2018
Астана 3 : 1 АПОЕЛ Никозия
Уфа 1 : 1 Рейнджърс
АЕК Ларнака 3 : 0 Тренчин
Ред Бул Лайпциг 3 : 2 Заря Луганск
ФК Копенхаген 4 : 3 Аталанта
Макаби Тел-Авив 2 : 1 Сарпсборг 08
Лудогорец 4 : 0 Торпедо Кутаиси
Мьолде 2 : 1 Зенит
ЧФР Клуж 2 : 3 Дюделанж
Карабах 3 : 0 Шериф
Аполон 1 : 0 Базел
Мидтиланд 0 : 2 Малмьо
Бешикташ 3 : 0 Партизан
Шкендия 0 : 2 Розенборг
ФКСБ 2 : 1 Рапид (Виена)
Брьондби 2 : 4 Генк
Спартак (Търнава) 1 : 1 Олимпия Любляна
Бърнли 1 : 1 Олимпиакос
Бордо 2 : 0 Гент
Селтик 3 : 0 Судува
Севиля 3 : 0 Сигма (Оломоуц)
 
20.09.2018
Акхисар Блд Спор 0 : 1 Краснодар
Рен 2 : 1 Яблонец
Динамо Киев 2 : 2 Астана
ПАОК 0 : 1 Челси
Видеотон 0 : 2 БАТЕ Борисов
Севиля 5 : 1 Стандард (Лиеж)
Генк 2 : 0 Малмьо
Бешикташ 3 : 1 Сарпсборг 08
Лацио 2 : 1 Аполон
Марсилия 1 : 2 Айнтрахт Франкфурт
Рапид (Виена) 2 : 0 Спартак Москва
Виляреал 2 : 2 Рейнджърс
Динамо (Загреб) 4 : 1 Фенербахче
Спортинг Лисабон 2 : 0 Карабах
Арсенал 4 : 2 Ворскла (Полтава)
Дюделанж 0 : 1 Милан
Олимпиакос 0 : 0 Реал Бетис
Спартак (Търнава) 1 : 0 Андерлехт
Славия Прага 1 : 0 Бордо
ФК Копенхаген 1 : 1 Зенит
Селтик 1 : 0 Розенборг
Ред Бул Лайпциг 2 : 3 Ред Бул Залцбург
Лудогорец 2 : 3 Байер Леверкузен
АЕК Ларнака 0 : 1 ФК Цюрих
 
04.10.2018
Астана 2 : 0 Рен
Милан 3 : 1 Олимпиакос
Реал Бетис 3 : 0 Дюделанж
Карабах 0 : 3 Арсенал
Ворскла (Полтава) 1 : 2 Спортинг Лисабон
Андерлехт 0 : 2 Динамо (Загреб)
Фенербахче 2 : 0 Спартак (Търнава)
Зенит 1 : 0 Славия Прага
Байер Леверкузен 4 : 2 АЕК Ларнака
ФК Цюрих 1 : 0 Лудогорец
Розенборг 1 : 3 Ред Бул Лайпциг
Ред Бул Залцбург 3 : 1 Селтик
Бордо 1 : 2 ФК Копенхаген
Челси 1 : 0 Видеотон
БАТЕ Борисов 1 : 4 ПАОК
Яблонец 2 : 2 Динамо Киев
Стандард (Лиеж) 2 : 1 Акхисар Блд Спор
Краснодар 2 : 1 Севиля
Сарпсборг 08 3 : 1 Генк
Малмьо 2 : 0 Бешикташ
Айнтрахт Франкфурт 4 : 1 Лацио
Аполон 2 : 2 Марсилия
Рейнджърс 3 : 1 Рапид (Виена)
Спартак Москва 3 : 3 Виляреал
 
25.10.2018
Спартак (Търнава) 1 : 2 Динамо (Загреб)
Карабах 0 : 1 Ворскла (Полтава)
Спортинг Лисабон 0 : 1 Арсенал
Милан 1 : 2 Реал Бетис
Дюделанж 0 : 2 Олимпиакос
Андерлехт 2 : 2 Фенербахче
ФК Копенхаген 0 : 1 Славия Прага
Зенит 2 : 1 Бордо
Ред Бул Лайпциг 2 : 0 Селтик
Ред Бул Залцбург 3 : 0 Розенборг
АЕК Ларнака 1 : 1 Лудогорец
ФК Цюрих 3 : 2 Байер Леверкузен
Севиля 6 : 0 Акхисар Блд Спор
Яблонец 1 : 1 Астана
Рен 1 : 2 Динамо Киев
Челси 3 : 1 БАТЕ Борисов
ПАОК 0 : 2 Видеотон
Стандард (Лиеж) 2 : 1 Краснодар
Бешикташ 2 : 4 Генк
Сарпсборг 08 1 : 1 Малмьо
Марсилия 1 : 3 Лацио
Айнтрахт Франкфурт 2 : 0 Аполон
Виляреал 5 : 0 Рапид (Виена)
Рейнджърс 0 : 0 Спартак Москва
 
08.11.2018
Астана 2 : 1 Яблонец
Фенербахче 2 : 0 Андерлехт
Видеотон 1 : 0 ПАОК
БАТЕ Борисов 0 : 1 Челси
Динамо Киев 3 : 1 Рен
Акхисар Блд Спор 2 : 3 Севиля
Краснодар 2 : 1 Стандард (Лиеж)
Генк 1 : 1 Бешикташ
Малмьо 1 : 1 Сарпсборг 08
Лацио 2 : 1 Марсилия
Аполон 2 : 3 Айнтрахт Франкфурт
Рапид (Виена) 0 : 0 Виляреал
Спартак Москва 4 : 3 Рейнджърс
Ворскла (Полтава) 0 : 1 Карабах
Арсенал 0 : 0 Спортинг Лисабон
Реал Бетис 1 : 1 Милан
Олимпиакос 5 : 1 Дюделанж
Динамо (Загреб) 3 : 1 Спартак (Търнава)
Славия Прага 0 : 0 ФК Копенхаген
Бордо 1 : 1 Зенит
Селтик 2 : 1 Ред Бул Лайпциг
Розенборг 2 : 5 Ред Бул Залцбург
Лудогорец 0 : 0 АЕК Ларнака
Байер Леверкузен 1 : 0 ФК Цюрих
 
29.11.2018
Астана 0 : 1 Динамо Киев
Спартак Москва 1 : 2 Рапид (Виена)
Карабах 1 : 6 Спортинг Лисабон
Ворскла (Полтава) 0 : 3 Арсенал
Милан 5 : 2 Дюделанж
Реал Бетис 1 : 0 Олимпиакос
Краснодар 2 : 1 Акхисар Блд Спор
БАТЕ Борисов 2 : 0 Видеотон
Фенербахче 0 : 0 Динамо (Загреб)
Андерлехт 0 : 0 Спартак (Търнава)
ФК Цюрих 1 : 2 АЕК Ларнака
Байер Леверкузен 1 : 1 Лудогорец
Ред Бул Залцбург 1 : 0 Ред Бул Лайпциг
Розенборг 0 : 1 Селтик
Зенит 1 : 0 ФК Копенхаген
Бордо 2 : 0 Славия Прага
Челси 4 : 0 ПАОК
Яблонец 0 : 1 Рен
Стандард (Лиеж) 1 : 0 Севиля
Малмьо 2 : 2 Генк
Сарпсборг 08 2 : 3 Бешикташ
Аполон 2 : 0 Лацио
Айнтрахт Франкфурт 4 : 0 Марсилия
Рейнджърс 0 : 0 Виляреал
 
13.12.2018
Акхисар Блд Спор 0 : 0 Стандард (Лиеж)
Рен 2 : 0 Астана
Динамо Киев 0 : 1 Яблонец
ПАОК 1 : 3 БАТЕ Борисов
Видеотон 2 : 2 Челси
Севиля 3 : 0 Краснодар
Генк 4 : 0 Сарпсборг 08
Бешикташ 0 : 1 Малмьо
Лацио 1 : 2 Айнтрахт Франкфурт
Марсилия 1 : 3 Аполон
Рапид (Виена) 1 : 0 Рейнджърс
Виляреал 2 : 0 Спартак Москва
Динамо (Загреб) 0 : 0 Андерлехт
Спортинг Лисабон 3 : 0 Ворскла (Полтава)
Арсенал 1 : 0 Карабах
Дюделанж 0 : 0 Реал Бетис
Олимпиакос 3 : 1 Милан
Спартак (Търнава) 1 : 0 Фенербахче
Славия Прага 2 : 0 Зенит
АЕК Ларнака 1 : 5 Байер Леверкузен
Лудогорец 1 : 1 ФК Цюрих
Ред Бул Лайпциг 1 : 1 Розенборг
Селтик 1 : 2 Ред Бул Залцбург
ФК Копенхаген 0 : 1 Бордо
 
12.02.2019
Фенербахче 1 : 0 Зенит
 
14.02.2019
Галатасарай 1 : 2 Бенфика
БАТЕ Борисов 1 : 0 Арсенал
Лацио 0 : 1 Севиля
Олимпиакос 2 : 2 Динамо Киев
Рен 3 : 3 Реал Бетис
Краснодар 0 : 0 Байер Леверкузен
Славия Прага 0 : 0 Генк
Рапид (Виена) 0 : 1 Интер
Спортинг Лисабон 0 : 1 Виляреал
Селтик 0 : 2 Валенсия
Шахтьор Донецк 2 : 2 Айнтрахт Франкфурт
Малмьо 1 : 2 Челси
ФК Цюрих 1 : 3 Наполи
Клуб Брюж 2 : 1 Ред Бул Залцбург
Виктория Пилзен 2 : 1 Динамо (Загреб)
 
20.02.2019
Севиля 2 : 0 Лацио
 
21.02.2019
Арсенал 3 : 0 БАТЕ Борисов
Виляреал 1 : 1 Спортинг Лисабон
Зенит 3 : 1 Фенербахче
Валенсия 1 : 0 Селтик
Айнтрахт Франкфурт 4 : 1 Шахтьор Донецк
Наполи 2 : 0 ФК Цюрих
Ред Бул Залцбург 4 : 0 Клуб Брюж
Динамо (Загреб) 3 : 0 Виктория Пилзен
Бенфика 0 : 0 Галатасарай
Динамо Киев 1 : 0 Олимпиакос
Реал Бетис 1 : 3 Рен
Челси 3 : 0 Малмьо
Байер Леверкузен 1 : 1 Краснодар
Генк 1 : 4 Славия Прага
Интер 4 : 0 Рапид (Виена)
 
07.03.2019
Айнтрахт Франкфурт 0 : 0 Интер
Динамо (Загреб) 1 : 0 Бенфика
Севиля 2 : 2 Славия Прага
Зенит 1 : 3 Виляреал
Рен 3 : 1 Арсенал
Валенсия 2 : 1 Краснодар
Наполи 3 : 0 Ред Бул Залцбург
Челси 3 : 0 Динамо Киев
 
14.03.2019
Динамо Киев 0 : 5 Челси
Ред Бул Залцбург 3 : 1 Наполи
Краснодар 1 : 1 Валенсия
Виляреал 2 : 1 Зенит
Славия Прага 4 : 3 Севиля
Бенфика 3 : 0 Динамо (Загреб)
Интер 0 : 1 Айнтрахт Франкфурт
Арсенал 3 : 0 Рен
 
11.04.2019
Арсенал 2 : 0 Наполи
Виляреал 1 : 3 Валенсия
Бенфика 4 : 2 Айнтрахт Франкфурт
Славия Прага 0 : 1 Челси
 
18.04.2019
Челси 4 : 3 Славия Прага
Айнтрахт Франкфурт 2 : 0 Бенфика
Валенсия 2 : 0 Виляреал
Наполи 0 : 1 Арсенал
 
02.05.2019
Арсенал 3 : 1 Валенсия
Айнтрахт Франкфурт 1 : 1 Челси
 
09.05.2019
Валенсия 2 : 4 Арсенал
Челси 5 : 4 Айнтрахт Франкфурт
 
29.05.2019
Челси 4 : 1 Арсенал

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?