Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група A
1. Севиля Севиля 1 1 0 0 3:0 (3) 3
2. Ф91 Дюделанж Ф91 Дюделанж 1 1 0 0 4:3 (1) 3
3. АПОЕЛ Никозия АПОЕЛ Никозия 1 0 0 1 3:4 (-1) 0
4. ФК Карабак ФК Карабак 1 0 0 1 0:3 (-3) 0
Мачове
09.19 АПОЕЛ Никозия 3 : 4 Ф91 Дюделанж  
09.19 ФК Карабак 0 : 3 Севиля  
10.03 Ф91 Дюделанж 22:00 ФК Карабак  
10.03 Севиля 22:00 АПОЕЛ Никозия  
10.24 ФК Карабак 19:55 АПОЕЛ Никозия  
10.24 Севиля 22:00 Ф91 Дюделанж  
11.07 Ф91 Дюделанж 19:55 Севиля  
11.07 АПОЕЛ Никозия 19:55 ФК Карабак  
11.28 Севиля 22:00 ФК Карабак  
11.28 Ф91 Дюделанж 22:00 АПОЕЛ Никозия  
12.12 ФК Карабак 19:55 Ф91 Дюделанж  
12.12 АПОЕЛ Никозия 19:55 Севиля  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група B
1. Динамо (Киев) Динамо (Киев) 1 1 0 0 1:0 (1) 3
2. ФК Копенхаген ФК Копенхаген 1 1 0 0 1:0 (1) 3
3. Лугано Лугано 1 0 0 1 0:1 (-1) 0
4. Малмьо ФФ Малмьо ФФ 1 0 0 1 0:1 (-1) 0
Мачове
09.19 ФК Копенхаген 1 : 0 Лугано  
09.19 Динамо (Киев) 1 : 0 Малмьо ФФ  
10.03 Малмьо ФФ 22:00 ФК Копенхаген  
10.03 Лугано 22:00 Динамо (Киев)  
10.24 Динамо (Киев) 22:00 ФК Копенхаген  
10.24 Малмьо ФФ 22:00 Лугано  
11.07 ФК Копенхаген 19:55 Динамо (Киев)  
11.07 Лугано 19:55 Малмьо ФФ  
11.28 Лугано 22:00 ФК Копенхаген  
11.28 Малмьо ФФ 22:00 Динамо (Киев)  
12.12 Динамо (Киев) 19:55 Лугано  
12.12 ФК Копенхаген 19:55 Малмьо ФФ  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група C
1. Базел Базел 1 1 0 0 5:0 (5) 3
2. Хетафе Хетафе 1 1 0 0 1:0 (1) 3
3. Трабзонспор Трабзонспор 1 0 0 1 0:1 (-1) 0
4. Краснодар Краснодар 1 0 0 1 0:5 (-5) 0
Мачове
09.19 Хетафе 1 : 0 Трабзонспор  
09.19 Базел 5 : 0 Краснодар  
10.03 Трабзонспор 22:00 Базел  
10.03 Краснодар 22:00 Хетафе  
10.24 Хетафе 22:00 Базел  
10.24 Трабзонспор 22:00 Краснодар  
11.07 Краснодар 19:55 Трабзонспор  
11.07 Базел 19:55 Хетафе  
11.28 Трабзонспор 17:50 Хетафе  
11.28 Краснодар 17:50 Базел  
12.12 Базел 19:55 Трабзонспор  
12.12 Хетафе 19:55 Краснодар  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група D
1. ПСВ Айндховен ПСВ Айндховен 1 1 0 0 3:2 (1) 3
2. ЛАСК (Линц) ЛАСК (Линц) 1 1 0 0 1:0 (1) 3
3. Спортинг (Лисабон) Спортинг (Лисабон) 1 0 0 1 2:3 (-1) 0
4. Розенборг Розенборг 1 0 0 1 0:1 (-1) 0
Мачове
09.19 ЛАСК Линц 1 : 0 Розенборг  
09.19 ПСВ Айндховен 3 : 2 Спортинг Лисабон  
10.03 Розенборг 22:00 ПСВ Айндховен  
10.03 Спортинг Лисабон 22:00 ЛАСК Линц  
10.24 Спортинг Лисабон 22:00 Розенборг  
10.24 ПСВ Айндховен 22:00 ЛАСК Линц  
11.07 Розенборг 19:55 Спортинг Лисабон  
11.07 ЛАСК Линц 19:55 ПСВ Айндховен  
11.28 Розенборг 22:00 ЛАСК Линц  
11.28 Спортинг Лисабон 22:00 ПСВ Айндховен  
12.12 ПСВ Айндховен 19:55 Розенборг  
12.12 ЛАСК Линц 19:55 Спортинг Лисабон  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група E
1. ЧФР Клуж ЧФР Клуж 1 1 0 0 2:1 (1) 3
2. Рен Рен 1 0 1 0 1:1 (0) 1
3. Селтик Селтик 1 0 1 0 1:1 (0) 1
4. Лацио Лацио 1 0 0 1 1:2 (-1) 0
Мачове
09.19 ЧФР Клуж 2 : 1 Лацио  
09.19 Рен 1 : 1 Селтик  
10.03 Селтик 22:00 ЧФР Клуж  
10.03 Лацио 22:00 Рен  
10.24 Селтик 22:00 Лацио  
10.24 Рен 22:00 ЧФР Клуж  
11.07 Лацио 19:55 Селтик  
11.07 ЧФР Клуж 19:55 Рен  
11.28 Селтик 22:00 Рен  
11.28 Лацио 22:00 ЧФР Клуж  
12.12 ЧФР Клуж 19:55 Селтик  
12.12 Рен 19:55 Лацио  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група F
1. Арсенал Арсенал 1 1 0 0 3:0 (3) 3
2. Стандард (Лиеж) Стандард (Лиеж) 1 1 0 0 2:0 (2) 3
3. Витория (Гимараеш) Витория (Гимараеш) 1 0 0 1 0:2 (-2) 0
4. Айнтрахт (Франкфурт) Айнтрахт (Франкфурт) 1 0 0 1 0:3 (-3) 0
Мачове
09.19 Стандарт Лиеж 2 : 0 Витория Гимараеш  
09.19 Айнтрахт Франкфурт 0 : 3 Арсенал  
10.03 Арсенал 22:00 Стандарт Лиеж  
10.03 Витория Гимараеш 22:00 Айнтрахт Франкфурт  
10.24 Айнтрахт Франкфурт 22:00 Стандарт Лиеж  
10.24 Арсенал 22:00 Витория Гимараеш  
11.06 Витория Гимараеш 17:50 Арсенал  
11.07 Стандарт Лиеж 19:55 Айнтрахт Франкфурт  
11.27 Витория Гимараеш 17:50 Стандарт Лиеж  
11.28 Арсенал 22:00 Айнтрахт Франкфурт  
12.12 Айнтрахт Франкфурт 19:55 Витория Гимараеш  
12.12 Стандарт Лиеж 19:55 Арсенал  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група G
1. Порто Порто 1 1 0 0 2:1 (1) 3
2. Рейнджърс Рейнджърс 1 1 0 0 1:0 (1) 3
3. Йънг Бойс Йънг Бойс 1 0 0 1 1:2 (-1) 0
4. Фейенорд Фейенорд 1 0 0 1 0:1 (-1) 0
Мачове
09.19 Порто 2 : 1 Йънг Бойс  
09.19 Рейнджърс 1 : 0 Фейенорд  
10.03 Йънг Бойс 19:55 Рейнджърс  
10.03 Фейенорд 19:55 Порто  
10.24 Йънг Бойс 19:55 Фейенорд  
10.24 Порто 19:55 Рейнджърс  
11.07 Фейенорд 22:00 Йънг Бойс  
11.07 Рейнджърс 22:00 Порто  
11.28 Фейенорд 19:55 Рейнджърс  
11.28 Йънг Бойс 19:55 Порто  
12.12 Порто 22:00 Фейенорд  
12.12 Рейнджърс 22:00 Йънг Бойс  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група H
1. Лудогорец Лудогорец 1 1 0 0 5:1 (4) 3
2. Еспаньол Еспаньол 1 0 1 0 1:1 (0) 1
3. Ференцварош Ференцварош 1 0 1 0 1:1 (0) 1
4. ЦСКА (Москва) ЦСКА (Москва) 1 0 0 1 1:5 (-4) 0
Мачове
09.19 Лудогорец 5 : 1 ЦСКА Москва  
09.19 Еспаньол 1 : 1 Ференцварош  
10.03 ЦСКА Москва 19:55 Еспаньол  
10.03 Ференцварош 19:55 Лудогорец  
10.24 Лудогорец 19:55 Еспаньол  
10.24 ЦСКА Москва 19:55 Ференцварош  
11.07 Еспаньол 22:00 Лудогорец  
11.07 Ференцварош 22:00 ЦСКА Москва  
11.28 ЦСКА Москва 19:55 Лудогорец  
11.28 Ференцварош 19:55 Еспаньол  
12.12 Лудогорец 22:00 Ференцварош  
12.12 Еспаньол 22:00 ЦСКА Москва  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група I
1. Волфсбург Волфсбург 1 1 0 0 3:1 (2) 3
2. Гент Гент 1 1 0 0 3:2 (1) 3
3. Сент Етиен Сент Етиен 1 0 0 1 2:3 (-1) 0
4. Олександрия Олександрия 1 0 0 1 1:3 (-2) 0
Мачове
09.19 Гент 3 : 2 Сент Етиен  
09.19 Волфсбург 3 : 1 Олександрия  
10.03 Олександрия 19:55 Гент  
10.03 Сент Етиен 19:55 Волфсбург  
10.24 Гент 19:55 Волфсбург  
10.24 Сент Етиен 19:55 Олександрия  
11.07 Волфсбург 22:00 Гент  
11.07 Олександрия 22:00 Сент Етиен  
11.28 Олександрия 19:55 Волфсбург  
11.28 Сент Етиен 19:55 Гент  
12.12 Волфсбург 22:00 Сент Етиен  
12.12 Гент 22:00 Олександрия  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група J
1. Рома Рома 1 1 0 0 4:0 (4) 3
2. Волфсбергер Волфсбергер 1 1 0 0 4:0 (4) 3
3. Борусия (Мьонхенгладбах) Борусия (Мьонхенгладбах) 1 0 0 1 0:4 (-4) 0
4. Истанбул Башакшехир Истанбул Башакшехир 1 0 0 1 0:4 (-4) 0
Мачове
09.19 Борусия Мьонхенгладбах 0 : 4 Волфсбергер  
09.19 Рома 4 : 0 Истанбул Башакшехир  
10.03 Истанбул Башакшехир 19:55 Борусия Мьонхенгладбах  
10.03 Волфсбергер 19:55 Рома  
10.24 Рома 19:55 Борусия Мьонхенгладбах  
10.24 Истанбул Башакшехир 19:55 Волфсбергер  
11.07 Волфсбергер 22:00 Истанбул Башакшехир  
11.07 Борусия Мьонхенгладбах 22:00 Рома  
11.28 Волфсбергер 19:55 Борусия Мьонхенгладбах  
11.28 Истанбул Башакшехир 19:55 Рома  
12.12 Рома 22:00 Волфсбергер  
12.12 Борусия Мьонхенгладбах 22:00 Истанбул Башакшехир  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група K
1. Слован Братислава Слован Братислава 1 1 0 0 4:2 (2) 3
2. Брага Брага 1 1 0 0 1:0 (1) 3
3. Уулвърхамптън Уулвърхамптън 1 0 0 1 0:1 (-1) 0
4. Бешикташ Бешикташ 1 0 0 1 2:4 (-2) 0
Мачове
09.19 Уулвърхамптън 0 : 1 Брага  
09.19 Слован Братислава 4 : 2 Бешикташ  
10.03 Бешикташ 19:55 Уулвърхамптън  
10.03 Брага 19:55 Слован Братислава  
10.24 Бешикташ 19:55 Брага  
10.24 Слован Братислава 19:55 Уулвърхамптън  
11.07 Уулвърхамптън 22:00 Слован Братислава  
11.07 Брага 22:00 Бешикташ  
11.28 Бешикташ 19:55 Слован Братислава  
11.28 Брага 19:55 Уулвърхамптън  
12.12 Слован Братислава 22:00 Брага  
12.12 Уулвърхамптън 22:00 Бешикташ  
  Отбор М П Р З Г Т
Класиране Група L
1. Манчестър Юнайтед Манчестър Юнайтед 1 1 0 0 1:0 (1) 3
2. АЗ Алкмаар АЗ Алкмаар 1 0 1 0 2:2 (0) 1
3. Партизан Партизан 1 0 1 0 2:2 (0) 1
4. Астана Астана 1 0 0 1 0:1 (-1) 0
Мачове
09.19 Манчестър Юнайтед 1 : 0 Астана  
09.19 Партизан 2 : 2 АЗ Алкмаар  
10.03 Астана 17:50 Партизан  
10.03 АЗ Алкмаар 19:55 Манчестър Юнайтед  
10.24 АЗ Алкмаар 19:55 Астана  
10.24 Партизан 19:55 Манчестър Юнайтед  
11.07 Астана 17:50 АЗ Алкмаар  
11.07 Манчестър Юнайтед 22:00 Партизан  
11.28 Астана 17:50 Манчестър Юнайтед  
11.28 АЗ Алкмаар 19:55 Партизан  
12.12 Партизан 22:00 Астана  
12.12 Манчестър Юнайтед 22:00 АЗ Алкмаар  

Вашите лични данни

Ние събираме и обработваме Вашите лични данни.

За осигуряване на правата ви по GDPR, молим за Вашето съгласие.

Ще използваме данните за осигуряване на по-доброто Ви преживяване на нашите сайтове.

Ако натиснете бутона Приемам всички, ще дадете съгласието си на нас и на всички трети страни, описани детайлно в Политиката за поверителност и Политиката за бисквитките.

Защо е необходимо моето съгласие?