Недоволни фенове скочиха на младата звезда на ЦСКА-София 17 юли 2017 | 09:48
Група фенове на ЦСКА-София атакува с въпроси и остър тон крилото на "червените" Кирил Десподов след равенството 1:1 със Славия на “Армията”, видя репортер на “Тема Спорт”. Младокът бе “подхванат” още на стадиона, когато бе подложен на словесни критики от фенове от Сектор “А”. Привържениците имаха претенции към футболиста заради пропуска, който направи през второто полувреме. След мача състезателят бе изнервен от реакциите на феновете и отказа да говори пред медиите.

БГ Футбол

Сериозни пропуски и слаба игра в защита провалиха Лудогорец в Израел (видео) 26 юли 2017 | 21:54
Дерменджиев: Това не беше лош мач за Лудогорец - шансовете остават 50:50 26 юли 2017 | 22:26
Човек на Гриша Ганчев намали дълговете на ЦСКА към държавата с 1700 лева 26 юли 2017 | 15:31
Изповедта на Митов: Ще приема всяко едно решение, което е в интерес на Левски 26 юли 2017 | 20:59
"Черно-белите" фенове зоват: Мартине, върни се на "Лаута"! С Локо се нуждаете един от друг 26 юли 2017 | 16:45
Петричев: Не ни отписвайте, тези момчета могат да се вдигнат 26 юли 2017 | 22:29
Треньорът на Апоел: Чака ни много тежък реванш в Разград 26 юли 2017 | 23:14
Балтанов: Пълна мобилизация, да покажем духа от мача с Бейтар 26 юли 2017 | 22:52
Светослав Дяков: Резултатът е много тежък за нас 26 юли 2017 | 22:24
Пламен Марков обясни защо ЦСКА-София призна, че е Литекс пред УЕФА 26 юли 2017 | 21:03
Беласица победи Пирин (ГД) в контрола 26 юли 2017 | 20:47
Киров: Има натрупана умора у нас 26 юли 2017 | 20:23
Ники Тодоров откри головата си сметка за новия сезон (видео) 26 юли 2017 | 19:55
Септември (Симитли) победи Банско в контрола с пет гола 26 юли 2017 | 19:55
Гол в последната минута прати Мъри и Астана с единия крак в плейофите на ШЛ (видео) 26 юли 2017 | 19:25
Сашо Тонев посочи целта на Кротоне за новия сезон 26 юли 2017 | 18:49