Септември (Симитли) започна с убедителна победа сезона на Югозапад 12 август 2017 | 23:30
Отборът на Септември (Симитли) започна с убедителна победа новия сезон в Югозападната трета лига. В среща от първия кръг отборът от Симитли победи с 4:0 Германея (Сапарева баня) и оглави класирането в групата. Това бе и най-убедителната победа в кръга на Югозапад.

С два гола на Исмаил Креболиев домакините поведоха с 2:0. Юношата на Пирин (Благоевград) се разписа в 11-та и 26-тата минути. Друг юноша на "орлетата" - Даниел Гогов, направи резултата класически в 65-тата минута. Той се завърна в родния си Симитли само преди седмица от Миньор (Перник). В последната минута влезлият като резерва Ибрахим Алим асистира на Борислав Хазуров за крайното 4:0.

Милчо Максимов

БГ Футбол

Лудогорец докара 7,2 млн., но няма да вземе нищо от тях, ето кой колко ще получи от 87-те клуба в БГ 13 декември 2017 | 15:17
Надъхват ЦСКА-София за битката с Лудогорец, победата била задължителна 13 декември 2017 | 10:57
Ботев продаде Виана в ОАЕ 13 декември 2017 | 07:48
"Бялата Коледа" продължи и в Търново: С две дузпи, едната съдийски подарък, Славия е на 1/2-финал за Купата (видео) 13 декември 2017 | 19:20
Гранд връща Петев в Кипър 13 декември 2017 | 13:10
Фенове на Левски скочиха на "легендите": Вън от "Герена"! Оставете професионалистите да работят на спокойствие 13 декември 2017 | 13:49
Балъков скочи на съдията на Етър - Славия 13 декември 2017 | 22:02
Това са бомбардировачите на Трета лига 13 декември 2017 | 20:08
Косъма: Нарушението за втората дузпа е не на 100, а на 200% сигурно 13 декември 2017 | 19:55
Заги: Дузпите са чисти 13 декември 2017 | 19:52
Генчев скандализиран: Срам! 13 декември 2017 | 19:44
Футболистите на Ботев (Пловдив) излязоха във ваканция до 5 януари 13 декември 2017 | 18:04
Белчев: Надиграваме Лудогорец във всеки мач, ще има провокации 13 декември 2017 | 17:49
Кампаняро: Не се страхуваме от Милан 13 декември 2017 | 17:02
Групата на ЦСКА-София за мача с Лудогорец 13 декември 2017 | 16:54
В ЦСКА-София: Фаворити сме срещу Лудогорец 13 декември 2017 | 16:34