Септември (Симитли) започна с убедителна победа сезона на Югозапад 12 август 2017 | 23:30
Отборът на Септември (Симитли) започна с убедителна победа новия сезон в Югозападната трета лига. В среща от първия кръг отборът от Симитли победи с 4:0 Германея (Сапарева баня) и оглави класирането в групата. Това бе и най-убедителната победа в кръга на Югозапад.

С два гола на Исмаил Креболиев домакините поведоха с 2:0. Юношата на Пирин (Благоевград) се разписа в 11-та и 26-тата минути. Друг юноша на "орлетата" - Даниел Гогов, направи резултата класически в 65-тата минута. Той се завърна в родния си Симитли само преди седмица от Миньор (Перник). В последната минута влезлият като резерва Ибрахим Алим асистира на Борислав Хазуров за крайното 4:0.

Милчо Максимов

БГ Футбол

Трагедия! Почина Георги Марков 20 февруари 2018 | 14:26
На "Герена" отдадоха почит на големия Павел Панов 20 февруари 2018 | 14:26
Арда отвя ЦСКА 1948, Добруджа и Кариана със селекцията - "Часът на Трета лига" се завърна (видео) 20 февруари 2018 | 18:17
Идеалният отбор на Първа лига за изминалия кръг 20 февруари 2018 | 19:06
Венци Стефанов: Сега Дражев ще пише жалби до патриарх Неофит 19 февруари 2018 | 14:19
Иван Караджов също отиде при Топузаков 20 февруари 2018 | 16:56
Локо (Горна) взе един от големите таланти на школата на Славия 20 февруари 2018 | 20:45
Локо (Пловдив) бързо намери заместник на Асен Георгиев 20 февруари 2018 | 20:03
Тъжният Петър Александров: Моите съболезнования на близките на Павел Панов и Георги Марков 20 февруари 2018 | 18:58
Иван Василев и Локо (Сф) изказаха съболезнования на близките на Жоро Марков 20 февруари 2018 | 18:49
Геле Станков: Павел Панов обичаше всички (видео) 20 февруари 2018 | 18:02
Таланти на Левски носят победата на България до 19 години 20 февруари 2018 | 17:38
Красимир Иванов: Първото послание за Панов беше от фен на ЦСКА, това доказва какъв човек е бил 20 февруари 2018 | 17:34
Жечев: Панов беше голям човек с главно "Ч" 20 февруари 2018 | 17:20
Мъри Стоилов: В шок съм! 20 февруари 2018 | 17:17
Масови глоби из Първа лига заради факли, димки и бомбички 20 февруари 2018 | 17:13