Всичко за мондиал 2018
Бандаловски и Гаджев титуляри за Анортозис в последната контрола 12 август 2017 | 23:36
Българските футболисти Иван Бандаловски и Владимир Гаджев започнаха като титуляри за кипърския си отбор Анортозис в последната проверка на тима преди началото на сезона. Анортозис игра контрола с местния Арис Лимасол, която завърши 1:1.

Бившият бранител на ЦСКА Бандаловски остана на терена пълни 90 минути, а Гаджев беше заменен след час игра. Според местните медии треньорът на Анортозис Рони Леви има огромно доверие в бившия капитан на Левски, но футболистът изостава с физическата подготовка и не е готов за цял мач.

Иначе Арис отри резултата още в петата минута, а резултатът се задържа до 84-ата, когато Абдулаев с глава успя да изравни и да възстанови справедливостта на терена, тъй като Анортозис контролираше изцяло събитията на терена, макар и да загуби малко ритъм през втората част заради смените.