Бандаловски и Гаджев титуляри за Анортозис в последната контрола 12 август 2017 | 23:36
Българските футболисти Иван Бандаловски и Владимир Гаджев започнаха като титуляри за кипърския си отбор Анортозис в последната проверка на тима преди началото на сезона. Анортозис игра контрола с местния Арис Лимасол, която завърши 1:1.

Бившият бранител на ЦСКА Бандаловски остана на терена пълни 90 минути, а Гаджев беше заменен след час игра. Според местните медии треньорът на Анортозис Рони Леви има огромно доверие в бившия капитан на Левски, но футболистът изостава с физическата подготовка и не е готов за цял мач.

Иначе Арис отри резултата още в петата минута, а резултатът се задържа до 84-ата, когато Абдулаев с глава успя да изравни и да възстанови справедливостта на терена, тъй като Анортозис контролираше изцяло събитията на терена, макар и да загуби малко ритъм през втората част заради смените.

Българи зад граница

Жоро Христов носи точката на Роудис (видео) 21 август 2017 | 17:55
Златински и Ради Димитров излязоха втори в Румъния 20 август 2017 | 21:18
Дафовски дебютира за дубъла на Киево със "суха" мрежа 20 август 2017 | 16:13
Венелин Филипов не игра срещу лидера в Румъния 21 август 2017 | 00:57
Петко Христов в групата на Фиорентина за гостуването на Интер 19 август 2017 | 19:25
Пламен Илиев със силен мач за Астра 19 август 2017 | 05:28
Краев със 73 минути игра при победа на Мидтиланд (видео) 20 август 2017 | 23:19
Ники Тодоров с две греди, Ливингстън с първа загуба 20 август 2017 | 22:12
Макриев спря Бандаловски и Гаджев 20 август 2017 | 21:38
Зенит мина и през отбора на Занев (видео) 20 август 2017 | 17:05
Любо Пенев с впечатляващ старт начело на Валенсия, засипаха го с похвали 20 август 2017 | 15:36
Божинов игра 12 минути при тежка загуба на Лозана 20 август 2017 | 02:28
Гълъбинов ще е титуляр за Дженоа срещу Сасуоло 19 август 2017 | 22:46
Спартак (М) без Попов пропиля аванс от 2:0 и се срина (видео) 19 август 2017 | 19:44
Спряган за България донесе първи успех на Груев във Втора Бундеслига 19 август 2017 | 19:37
Божинов с травма 19 август 2017 | 19:09