Бандаловски и Гаджев титуляри за Анортозис в последната контрола 12 август 2017 | 23:36
Българските футболисти Иван Бандаловски и Владимир Гаджев започнаха като титуляри за кипърския си отбор Анортозис в последната проверка на тима преди началото на сезона. Анортозис игра контрола с местния Арис Лимасол, която завърши 1:1.

Бившият бранител на ЦСКА Бандаловски остана на терена пълни 90 минути, а Гаджев беше заменен след час игра. Според местните медии треньорът на Анортозис Рони Леви има огромно доверие в бившия капитан на Левски, но футболистът изостава с физическата подготовка и не е готов за цял мач.

Иначе Арис отри резултата още в петата минута, а резултатът се задържа до 84-ата, когато Абдулаев с глава успя да изравни и да възстанови справедливостта на терена, тъй като Анортозис контролираше изцяло събитията на терена, макар и да загуби малко ритъм през втората част заради смените.

Българи зад граница

Гранд връща Петев в Кипър 13 декември 2017 | 13:10
Нов треньор за Алекс Колев и Пламен Крачунов 13 декември 2017 | 10:12
Макриев и Неа Саламина с драматична победа в Кипър 11 декември 2017 | 08:30
Сасуоло вгорчи дебюта на Дзенга, Тонев с цял мач 10 декември 2017 | 21:15
Аталанта с обрат срещу Дженоа, Гълъбинов не игра 12 декември 2017 | 22:30
Палермо се разправи с Бари и се настани на върха в Серия "Б" 10 декември 2017 | 20:29
Мъри призна за разговори с Фенербахче (видео) 12 декември 2017 | 12:20
Мидтиланд мачка, Краев гледа отстрани 11 декември 2017 | 22:02
Бербатов разкри колко ще се лекува 11 декември 2017 | 20:53
Трима българи играха за Крайова при равенство на тима 10 декември 2017 | 20:24
Гол на Спас Делев помогна на Погон в домакинско равенство 10 декември 2017 | 19:09
Уволниха треньора на Георги Костадинов в Макаби 10 декември 2017 | 18:04
Тревога висока степен в Керала заради контузения Бербатов 10 декември 2017 | 10:14
Тежка домакинска загуба за Касъмпаша със Страхил Попов 09 декември 2017 | 22:03
Берба се контузи в самото начало, след което Керала Бластърс бе разгромен с 5:2 (видео) 09 декември 2017 | 18:17
Ултраси на Керала пътуваха два дни с мотори, за да гледат Бербо 09 декември 2017 | 13:57