Каранга: Знаехме, че мачът ще е на половин терен

Таранът на ЦСКА-София Фернандо Каранга, който вкара първия гол и десети за сезона при победата с 3:0 над Дунав, обяви, че червените са играли този мач на половин терен.

"Благодарен съм на Бог, че ми даде шанс да реализирам 10-те попадения. Първото полувреме нямаше много ситуации. Знаехме, че мачът ще бъде на половин терен. Когато Стамен Белчев ни даде указания на почивката, знаехме, че трябва да пресираме и да търсим голове.

Вкарвам благодарение на труда, който всички полагат. Работя на тренировките, винаги да взимам правилно решение.

Знаем, че където и да играем - тук или навън, тези отбори винаги ще бъдат прибрани. Трябва да продължим серията още дълго време. Не съм човекът, който ще каже кога ще спре, мислим мач за мач и дано продължи по-дълго”, пожела си Каранга.