Надал: Нямам право на грешка срещу Григор 12 октомври 2017 | 18:43
Световният номер 1 Рафаел Надал се изказа ласкаво за следващия си съперник на четвъртфиналите в тенис турнира от сериите “Мастърс” в Шанхай - Григор Димитров. Матадора елиминира Фабио Фонини, губейки само четири гейма, а по-рано през деня хасковлията бе спечелил с 6:3, 7:6(3) срещу Сам Куери.

“Нямам право на грешка в такъв мач. Срещата с Димитров ще бъде трудна. Надявам се, че съм готов за такова съревнование, защото не искам да губя”, е цитиран Надал от пресслужбата на АТР.

Това ще бъде трети мач помежду им за 2017 година (след полуфиналите на Australian Open и в Пекин) и общо 10-и в кариерите им, като засега Григор остава с единствената си победа от китайската столица миналата година.