Нулево равенство в първия мач от евротурнирите за годината (видео) 13 февруари 2018 | 20:51
Цървена звезда и ЦСКА (Москва) направиха нулево равенство в първия сблъсък от евротурнирите за 2018 г. Двата отбора не рискуваха и головите положения в Белград не бяха много. Така те оставиха всичко за реванша от 1/16-финалите на Лига Европа. Българският национал Георги Миланов бе на резервната скамейка, но не влезе в игра.

Двата отбора започнаха предпазливо сблъсъка помежду си. Двата отбора играят търпеливо, като изчакват грешка на съперника. В десетата минута руснаците стигнаха до първо по-добро положение. Витиньо успя да се измъкне от защитата на домакините и стреля, но топката отиде право във вратаря Борян.

Сърбите направиха няколко контраатаки. При една от тях Березуцки спря Бен Набуане и Звезда получи шанс да изпълни фаул от много добро положение. Ударът на Бен Набуане мина над стената, но и малко над вратата. В 28-ата минута бърза атака на гостите изведе Головин на стрелкова позиция, но ударът му бе блокиран.

Муса се възползва от неориентирани действия в защитата на ЦСКА и се измъкна, но изстрелът му бе блокиран. Домакините стигнаха до най-добрата си възможност в 35-ата минута. Радонич се откъсна отдясно и излезе сам срещу Акинфеев, но вратарят отрази удара му.

Малко след почивката Звезда бе близо до откриване на резултата. Отклоняване на топката на Льо Талек я насочи към мрежата, но вратарят на руснаците направи блестящо представяне. ЦСКА отговори с няколко добри атаки и удари на Головин и Витиньо, но те не затрудниха Борян. Двата отбора продължиха да бъдат предпазливи. Дзагоев пробва удари на два пъти, но нямаше успех. Удар с глава на Кръстичич пък мина встрани от вратата.

Бранко Йовичич Бранко Йовичич3 Бибрас Натхо66 Бибрас Натхо
Ел Фарду Бен Набухан Ел Фарду Бен Набухан31 Александър Головин17 Александър Головин
Uros Racicвлиза Uros Racic
84' Витиньо  Витиньоизлиза
Фьодор Чалов  Фьодор Чаловвлиза
Nemanja Radonjicизлиза Nemanja Radonjic  78'
Dragoljub Srnicвлиза Dragoljub Srnic
22' Александър Головин  Александър Головинжълт картон
20' Василий Березуцкий  Василий Березуцкийжълт картон

Марадона “захапа” Инсиние 22 февруари 2018 | 14:02
Трансферът на Джан в Юве зависи от отпадане на Ливъпрул oт ШЛ 22 февруари 2018 | 13:53