Очаквайте в 17:00: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Още един финал за България на Световното първенство спортна аеробика за юноши и девойки

Българските състезатели се класираха за още един финал след втория ден на квалификациите на Световното първенство по спортна аеробика за юноши и девойки в Гимараеш (Португалия). Във възрастова група 12-14 години тройката в състав Борислава Иванова, Радина Лулчева и Никол Черпокова зае пето място, с което се класира за участие във финалите по-късно днес. Представителките ни в категория индивидуално девойки 15-17 години Дамла Арабаджи и Нели Ташева, въпреки добрите си изигравания, не успяха да се класират сред първите осем, с което приключи участието им на световното първенство.

На финалите днес освен тройката, намериха място Борислава Иванова в категория индивидуално девойки и групата в състав Иванова, Лулчева, Черпокова, Ангелова и Иванчева, класирали се съответно на трето и четвърто място в първия ден на квалификации.