Вихър удари Павликени в мач с 4 гола, 3 дузпи и 2 червени картона 11 октомври 2018 | 20:03
Вихър (Славяново) победи с 3:1 Павликени в мач от 10-ия кръг на Северозападната Трета лига. Всичко имаше в тази среща – голове, дузпи и изгонени футболисти. Първото полувреме не предвещаваше подобен финал. Домакините владееха инициативата, но пропуснаха да вкарат чрез Младен Младенов, Любомир Борисов и два пъти Константин Генков. След почивката ситуацията се запази, но топката вече влизаше в мрежите. В 54-ата минута Генков реализира дузпа, отсъдена за игра с ръка. Десетина минути по-късно се случи същото, но пред отсрещната врата, а точен от бялата точка бе Цветомир Додуров.

Домакините натискаха и в 70-ата минута Ивайло Маринов спря с нарушение Евгени Систов, за което получи червен картон, а Генков вкара и втората дузпа – 2:1. После той, Систов и Младен Младенов не успяха да реализират третия успокоителен гол. В 80-ата минута Ивайло Велчев фаулира Генков и реферът вдигна втори жълт и респективно червен картон. Малко преди края Йоан Петков фиксира окончателното 3:1.
22
10 Първа атомна (Козлодуй) Първа атомна (Козлодуй)
16
13 Янтра (Полски Тръмбеш) Янтра (Полски Тръмбеш)
15
4
2
9
17:32 (-15)
14
14 Партизан (Червен бряг) Партизан (Червен бряг)
15
2
7
6
13:19 (-6)
13
15 Локомотив (Дряново) Локомотив (Дряново)
15
2
0
13
13:44 (-31)
6
16 Левски 2007 (Левски) Левски 2007 (Левски)

12 октомври 2018 | 20:57

гришата даде 8 милиона за емблемата на цска,нека леверкузен даде 8 милона€ и е негова Рейтинг: 2 0

Hell (Гост) 1 отговор
11 октомври 2018 | 20:36

По­се­те­те на­й-до­брия с­ай­т за с­е­к­с за­поз­на­нст­ва ==>> w­w­w.­S­e­x­yd­r­o­m.­c­o­m Рейтинг: 0 6

Трета лига

Миро Миндев пред Sportal.bg: Загорец е на ниво Втора лига, но няма как да е в професионалния футбол (видео) 12 декември 2018 | 09:26
Бенковски (Бяла) открадна точка у дома от Хитрино 10 декември 2018 | 00:12
Кишишев: Нашата Трета лига е най-силна, 5 отбора могат да играят във Втора лига 12 декември 2018 | 16:02
Митов: Младите да не се срамуват - да играят в Трета лига, а не да търкат пейката в елита (видео) 07 декември 2018 | 14:42
Марица (Пд) закри с банкет полусезона на Югоизток 08 декември 2018 | 11:05
Треньорът на Суворово пред Sportal.bg: Вървим нагоре, но нямаме поставена цел Втора лига (видео) 11 декември 2018 | 17:34
Треньорите на Суворово и Загорец (Нова Загора) на живо в "Часът на Трета лига" 11 декември 2018 | 14:10
Ботев (Нови пазар) с категорична победа в зрелищен мач с Калиакра 10 декември 2018 | 00:39
Суворово ще зимува с пет точки преднина на върха 09 декември 2018 | 16:27
Хебър може да се подсили с играчи от професионалния футбол 07 декември 2018 | 20:50
Спартак (Варна) започва 2019-а с Общо събрание на клуба 07 декември 2018 | 20:35
Созопол пуска календарите за 2019 на Никулден 06 декември 2018 | 05:05
Хебър (Пазарджик) се разделя с трима играчи 05 декември 2018 | 13:56
Хебър започва на 10-ти януари, ще тренира в Пазарджик и Турция 05 декември 2018 | 09:27
Митов пред Sportal.bg: Проектът “Хебър” и работата с млади ме привлякоха, имаме дългосрочна цел (видео) 04 декември 2018 | 17:03
Созопол завърши с победа календарната година 04 декември 2018 | 01:53