Пренебрегваните от Солари донесоха гръмка победа на Реал Мадрид (галерия) 06 декември 2018 | 19:05
Отборът на Реал Мадрид разби с 6:1 гостуващия Мелийя в мач реванш от 1/16-финалите за Купата на краля. Шампионът на Европа продължава напред след общ резултат 10:1. Марко Асенсио и Иско, които играят много рядко като титуляри в последните седмици, зарадваха "Сантиаго Бернабеу" с общо четири попадения. Асенсио се разписа в 33-ата и 36-ата минута, а Иско беше точен в 47-ата и 83-ата. Другите голове за домакините вкараха Хави Санчес (39) и Винисиус (75). За третодивизионния тим се разписа Ясин (81 - дузпа).
За първи път Иско започна като титуляр под ръководството на Сантиаго Солари, а освен това и сложи капитанската лента. Европейският шампион очаквано беше съставен от множество резервни футболисти, а в атака действаха Винисиус Жуниор, Мариано Диас и Марко Асенсио. Дани Карвахал беше поставен като ляв защитник.
Във втората минута Кейлор Навас сбърка подаване с крак, предоставяйки топката на съперник. Последва удар с глава от 12 метра, който се оказа безопасен. Само минута по-късно костариканският страж отново поднесе топката на противник, който този път реши да шутира директно, пращайки кълбото над гредата. Домакините продължиха да играят пасивно и в петата минута последва опасно центриране в малкото им наказателно поле. При опита си да гардира топката Карвахал се удари в гредата.
В осмата минута "белите" организираха първата си по-добра акция, при която Мариано Диас показа острота, но си поведе лошо. В 11-ата домакините организира нападение на скорост, Иско изведе Винисиус, който падна наивно в наказателното поле. Минута по-късно се наложи Кейлор да плонжира и да избива в корнер след насочване на Мохамед Салми. В 13-ата "белите" изградиха нова атака на празно пространство, Асенсио напредна отдясно, подаде за Иско, чийто шут беше отразен.
В 20-ата Винисиус се завъртя в наказателното поле и стреля - вратарят Педро Луис внимаваше и изби встрани. В 27-ата Иско разгърна атаката надясно, Винисиус центрира по земя към Мариано, който почти сигурно щеше да реализира, ако не беше изпреварен с шпагат. Иско действаше като перфектен разпределител в средата на терена и един пас изостряше акциите на своите. Така в 31-ата минута Винисиус се озова сам в наказателното поле, ала стреля прекалено високо.
Две минути по-късно вратарят на гостите беше матиран. Асенсио напредна в наказателното поле, не срещна почти никаква съпротива пред себе си и прати топката в долния десен ъгъл - 1:0. В 36-ата Винисиус направи впечатляващ рейд отляво и центрира ниска топка за непокрития Асенсио, който нямаше проблеми да вкара нов гол. В 39-ата Асенсио асистира за третото попадение. Хави Санчес се измъкна от засадата и реализира атрактивно от въздуха с помощта на напречната греда - 3:0. В края на полувремето Иско отправи много техничен прехвърлящ удар, при който топката облиза страничната греда и излезе в аут.
Второто полувреме стартира с попадение на малагийския техничар. В 47-ата Иско стреля от 23 метра, пращайки кълбото в мрежата около сглобката - 4:0. В 55-ата Мариано преодоля вратаря, но от малък ъгъл насочи от външната страна на мрежата. В 75-ата Винисиус влезе с лекота в наказателното поле, въпреки че беше обграден от двама. Бразилецът стреля, ударът му беше отразен, но при добавката талантливият нападател реализира с насочване в обратния ъгъл - 5:0.
В 81-ата минута гостите от африканската част на Испания отбелязаха почетно попадение чрез Ясин от дузпа. Две минути по-късно Иско реализира с лекота от 15 метра. "Бернабеу" аплодира многоголова победа на своите и изпрати с аплодисменти своите любимци. Лошите новини са свързани с Мариано Диас, който напусна принудително поради травма и домакините доиграха срещата с човек по-малко.
Реал Мадрид: Навас; Одриосола, Вайехо, Хави Санчес, Карвахал (46 - Фран Гарсия); Валверде, Йоренте (46 - Себайос), Иско; Винисиус (78 - Фидалго), Мариано, Асенсио
ФОТОГАЛЕРИЯ ОТ МАЧА

Добави коментар Коментари (13)

w W w. еКiРi365. сом --- (Гост) 13 отговор
06 декември 2018 | 23:56

w W w. еКiРi365. сом --- Барса - Реал - Милан - ЮВе - МЮ - Челси - Арсена - Сити - БОка и много други. Рейтинг: 1 2

06 декември 2018 | 20:21

Хахаха Сериозно ли бе?? Гръмка победа Хахаха Срещу Мелийя ли бе ?? Хахаха Рейтинг: 16 14

07 декември 2018 | 16:55

Питай майка си,ако тя излъже,питай баща си,той знае каква к*.рва е. Рейтинг: 0 3

07 декември 2018 | 16:53

Разбира се че знае каква почавра си. Нали те ши*а на партия с твоя..По два ти влизат отзад..И място за трети има Рейтинг: 1 2

07 декември 2018 | 16:50

Знаех си ,че след повечко обяснения ще равбяреш,кой е к*.рвата тук,майка ти. Рейтинг: 0 3

06 декември 2018 | 21:00

По голяма и евтина, селска сурва от теб няма Рейтинг: 1 4

06 декември 2018 | 21:10

Скоро ще "сурвакаш" не се пратеснявай.И кажи на ку.рвата че може да отскоча. Рейтинг: 0 3

06 декември 2018 | 21:11

Аре..со керез че друго май не разбираш. Бегай в реалността и прерови кофите в квартала че стана време за вечеря. Рейтинг: 5 1

barcelona (Гост) 8 отговор

Тъпанари мръсни...дано ви взривят стадиона в неделя! Вие кога ще изиграете цял мач с юноши бе п*дали долни! Рейтинг: 2 15

Ооо мършо (Гост)
07 декември 2018 | 08:28

Къде се изгуби бе пъпчив пубер? Рейтинг: 4 1

Убиец (Гост) 7 отговор
06 декември 2018 | 19:47

Ало...по долния..къде видя от реал титуляри...явно нещо си сънувал...това ни беше третия отбор смешникооо Рейтинг: 9 5

barcelona (Гост) 6 отговор
06 декември 2018 | 19:43

Ревал Артрит са пълни трагедии! Снощи ние с юношите спечелихме с 30% от възможностите си, а Ревал Артрит с титулярите не могат да бият! Рейтинг: 7 20

06 декември 2018 | 20:06

Боц в селският ти задник мисирко Рейтинг: 1 4

06 декември 2018 | 20:15

Рогач,ти вече и на мен ли взе да се правиш.Знаех си аз че си жалко копеле. Рейтинг: 0 1

06 декември 2018 | 20:26

Кажи на жена си да се подмие ,че иначе ще я изхвърля тази миризлива ку.рва Рейтинг: 0 1

dsds (Гост)
06 декември 2018 | 20:30

Кви юноши бускетс и ракитич много млади ги изкара , пък и не са резерви семедо малколм и денис суарес хептем не са зелени играчи , че да изкарваш все едно сте излезнали сас третия отбор от 14 годишни Рейтинг: 6 3

Ще се подмиеш ама ти че ми писна да те ш***м като си осран до уши Рейтинг: 0 3

06 декември 2018 | 20:37

И теб ще изплющя,ама първо ще мина през вас да оправя жена ти. Рейтинг: 1 2

06 декември 2018 | 20:48

Той и Мюмюн така говори. Все ми се каниш а все одупен излизаш. Кой ти плаща нета въшкар???Няма безплатен обяд Рейтинг: 1 2

Значи си падаш по ря.зани карабини.Ще те разочаровам,не мога да ти помогна,а и си много грозен,виж майка ти е друго нещо. Рейтинг: 0 1

06 декември 2018 | 21:02

Ще те чука рязана карабина като от детските ти години от гетото в Сливен евтино курве Рейтинг: 0 0

Литекс тире чавдар (Гост) 5 отговор
06 декември 2018 | 19:40

А припознатите от литекс ? Рейтинг: 1 1

Мадридски пе дер (Гост) 4 отговор
06 декември 2018 | 17:49

Идиотисимус определено е един голям , черен некадърник.Точно копие на Робиньо. Рейтинг: 9 15

А ТИ СИ (Гост)
06 декември 2018 | 18:03

ПЪЛЕН БЕЗДАРНИК ; Рейтинг: 9 3

Ще те обладая мисирко Рейтинг: 1 1

06 декември 2018 | 20:16

Ти вече си го правил с чепа ми,и вайка ти също.Чакам жена та газа вечер,докато ти лъскаш пред екрана. Рейтинг: 1 0

06 декември 2018 | 20:19

Фатмак, ще ни окапят и фистулите като те набора. Коледа идва и за педалите като теб ще има анално щастие Рейтинг: 1 1

Хахаха Как е гъзягата на майка ти ,често ли стои права.Хахаха Същото я чака и женка ти и после идва и твоя ред. Рейтинг: 0 0

06 декември 2018 | 20:33

Как е твоята..още ли дупката ти не се е свила от аналното унижение мършо посрана Рейтинг: 0 0

06 декември 2018 | 20:35

Ами като я е.бах не беше пос рана,после се на.сра като крава. Рейтинг: 0 0

07 декември 2018 | 16:51

Мечтите на кастрата от Сливен са ясни..Но резултата е че го шибат само малцинствата...педал грозен очилат Рейтинг: 0 0

06 декември 2018 | 20:55

Мечти имаш ти головодник,а при мен всичко е реалност.Гладник. Рейтинг: 0 0

07 декември 2018 | 16:44

Реалността е твоя кошмар просран п***л Рейтинг: 0 0

Hell (Гост) 3 отговор
06 декември 2018 | 17:46

По­се­те­те на­й-до­брия с­ай­т за с­е­к­с за­поз­на­нст­ва ==>> w­w­w.­S­E­X­YD­R­O­M.­C­O­M Рейтинг: 0 3

Juve10 (Гост) 2 отговор
06 декември 2018 | 16:55

Хахаха Голямата мадридска звезда Иско титуляр срещу КОЙ -Гранда Мелийя ХАХАХАХАХ Рейтинг: 9 15

хаха (Гост)
06 декември 2018 | 19:07

а малкото йови пада от фрозиноне бухаха Рейтинг: 5 4

06 декември 2018 | 19:49

Това само в сънищата ти.Ние да не сме Реал че да ни е.бе кой ни хване.Поздрави от Севиля,Барса, Ейбар Общ резултат 11-1 Нали бе мухльо???? Рейтинг: 1 4

Испания

Реал Мадрид не убеди, но спечели срещу опашкар (видео+галерия) 15 декември 2018 | 21:23
Гризман: Мога да стана още по-добър 16 декември 2018 | 06:37
Куртоа отвърна на удара: Симеоне атакува Реал, за да се хареса на феновете 16 декември 2018 | 03:13
Валенсия отново разочарова (видео) 16 декември 2018 | 00:07
Вечерта на рекордите за Гризман 15 декември 2018 | 23:11
Реал и Атлетико следят тийнейджър 15 декември 2018 | 16:39
Атлетико най-накрая развали прокобата извън Мадрид (видео) 15 декември 2018 | 19:15
Реал Мадрид отново срещу коварни японци в първата си битка за световната купа (видео) 15 декември 2018 | 17:22
Хетафе изскочи на пето място 15 декември 2018 | 15:53
Модрич за "Златната топка": Дали всички гласували са сбъркали? 15 декември 2018 | 14:20
Футболистите на испанския Реус взеха тежко решение 15 декември 2018 | 14:10
Травма извади Бейл от групата за мача довечера 15 декември 2018 | 13:35
Марсело за Кристиано: Ако най-добрият напусне отбора ти, нормално е да ти липсва 15 декември 2018 | 12:32
Двама от лидерите на Атлетик Билбао удължиха договорите си 15 декември 2018 | 08:28
Паласиос не е готов за Реал Мадрид 15 декември 2018 | 07:52
Нулево начало на кръга в Испания (видео) 14 декември 2018 | 23:59