Шансът на Левски се увеличава: Сутиеска със сериозни проблеми за мача на "Герена"

Треньорът на Сутиеска Никола Ракойевич има кадрови проблеми преди първия мач срещу Левски от първия квалификационен кръг на Лига Европа. Срещата е в четвъртък от 20:00 часа на стадион „Георги Аспарухов“.

59-годишният специалист няма да може да разчита на четирима играчи за предстоящия двубой на „Герена“, информира черногорското издание „Дан“. Мачът с Левски заради натрупани картони пропуска вратарят Владан Гилиен. Новото попълнение в атака Стефан Денкович няма да може да играе в София заради административни проблеми. Нападателният тандем Игор Иванович и Боян Божович лекуват контузии след края на миналия сезон.

И четиримата играчи са в групата от 21 футболисти на Сутиеска, които се готвят в Пирот за гостуването си в София в четвъртък вечерта.