Ники Тодоров откри головата си сметка за новия сезон (видео)

Новата деветка на Ливингстън Николай Тодоров откри головата си сметка през новата кампания в Шотландия. В пореден двубой от Група “H” на турнира за Купата на Лигата тимът от “Тони Макарони Арена” победи с 4:2 като гост Странриър.

Българинът се появи на терена в 56-ата минута при резултат 2:2 и само пет по-късно реализира така важното трето попадение за своя тим. Крайното 4:2 пък бе оформено десет минути преди края, когато се разписа Робъртстън.

С този успех Ливингстън си гарантира първата позиция в групата и място на 1/8-финалите. Първенството в Чемпиъншип започва на 5 август, когато Тодоров и съотборниците му приемат Дънфърмлин.

Stranraer 2-4 Livingston from Roger That Productions on Vimeo.