Даниел Димов: Явно нямахме сили да направим нещо срещу Левски (видео)

Капитанът на Черно море Даниел Димов говори пред журналистите след поражението с 0:3 от Левски в efbet Лига.

97 Левски - Черно море

"Наивни грешки, в първите 10-15 минутки стояхме добре на терена. Грешката за първия гол ни обърка. От това, което видях аз, явно нямахме сили да направим нещо. Второто полувреме трябваше някаква реакция да покажем. След 0:3 няма какво да говорим повече.

Привидно играем добре, владеем топката, подаваме си, всичко е точно, но някъде правим генерална грешка, защото играем добре, но не побеждаваме. Нямаме много време да мислим, защото петък имаме отново мач. Когато няма победа толкова време, няма как да не тежи. Трябват ни точки, първенството си върви", каза опитният футболист.