Нафтата удари Хебър в последния момент

Отборът на Нефтохимик победи с 2:1 Хебър в мач от 12-ия кръг на Втора лига. “Шейховете” стигнаха до успеха с гол в последната минута на срещата. Атанас Ташолов откри резултата за домакините още в деветата минута, но малко след началото на втората част Янко Ангелвов изравни. В даденото от съдията продължение Джунейт Али донесе успеха на Нефтохимик.

С победата си днес бургазлии вече заема шеста позиция в класирането с актив от 19 точки. “Шейховете” са само на две точки от третото място в подреждането. Хебър пък се смъкна до осмо място със 17.

Нефтохимик – Хебър (Пазарджик) 2:1 (1:0)