"Орлетата" с обрат, феновете негодуват заради дрегерите

Пирин (Благоевград) записа победа с 3:1 над Поморие и се върна на успешния път. Срещата на стадион "Христо Ботев" започне зле за "орлетата" - Димитър Законов откри резултата за гостите в 24-ата минута. В 27-ата обаче Александър Бастунов изравни, а малко след началото на второто полувреме Иван Вълчанов направи 2:1, след чудесен пас на Глоар Антонио, който изведе съотборника си с копване. В 60-ата минута Конър Хендерсън реализира своя първи гол след завръщането си в Пирин. Мачът се игра пред погледа на легендата Петър Михтарски и мениджъра Джери Перейра. Феновете на стадиона изразиха несъгласието си с решението на клубното ръководство за дрегери на входовете, които да проверят запалняковците да не са прекалили с алкохола.