Много нерви и скандали при минимален успех на Славия над Спартакс (видео)

Контролите на българските отбори - Зима 2020

Oтборът на Славия продължава с добрите резултати в контролните срещи в Турция. "Белите" надиграха с 1:0 Спартанс (Юрмала) в мач, изпълнен с много нерви. В герой за столичани се превърна Галин Иванов, който заби единственото попадение в третата проверка за тима.

В първите 15-ина минути на срещата "белите" създадоха няколко опасни атаки, които завършиха с удари на Галин Иванов и Георги Йомов, но атакуващите футболисти не успяха да се разпишат в мрежата на Неругалс.

В 17-ата минута Антонис Стергиакис направи две невероятни спасявания в рамките на няколко секунди.

В 23-ата минута капитанът на "белите" Галин Иванов развинти защитата на Спартакс, след което се разписа с майсторски шут от дистанция.

В 57-ата минута играчите на Златомир Загорчич имаха страхотна възможност да вкарат втори гол, но ударът на резервата Цветелин Чунчуков се отби в гредата. До края на срещата двата отбора заложиха на скандали, нерви и малко футбол в проверката. СЛАВИЯ - СПАРТАКС (ЮРМАЛА) 1:0