85 участници от 8 клуба мериха сили на международен турнир по карате в Разлог

Разлог посрещна отбори от България и Македония, които се състезаваха в 3 дисциплини-ката, комите и макивара. Общо 85 участници от 8 страни взеха участие в този 13-и международен турнир. Състезанието е част от празненствата

Участниците в турнира бяха разпределени в 6 възрастови групи и в различни категории. Те бяха оценявани от съдии от световно ниво, като главен рефер на турнира бе Митко Димитров - съдия от Световната карате федерация.  На първо място се класираха домакините от клуб „Асикс“, град Разлог. Втори е карате-клуб „Тигър“ от Македония, трети останаха състезателите на „Странджа“.

Победителите бяха наградени от замeстник-кмета на Община Разлог Иван Гюров, който пожела на всички участници да бъдат все така мотивирани, подготвени и устремени към върховете на спорта.