Очаквайте: Левски с последна тренировка преди срещата с Берое, "сините" са амбицирани да се върнат към победите

Поповска и Стоянов с бронз в Полша

Българите Илиян Стоянов и Христомира Поповска спечелиха бронзов медал на смесени двойки на международния турнир по бадминтон за юноши до 19 години в полския град Пржемисъл. Стоянов и Поповска, номер 1 в схемата, победиха на четвъртфиналите Андрей Антошка и Александра Ременова (Словакия) с 21:10, 21:10 за 17 минути, но не излязоха за мача от полуфиналите срещу четвъртите в схемата германци Лукаш Реш и Миранда Уилсън.

На сингъл Поповска, номер 4 в схемата, загуби на четвъртфиналите от японката Маширо Йошикава с 6:21, 10:21 за 18 минути. Стоянов, трети поставен, загуби в спор за място на полуфиналите от номер 5 Лукас Реш (Германия) с 18:21, 16:21 за 26 минути.