Бразилец сътвори потресаваща симулация (видео)

Защитникът на бразилския клуб Баия Лукас Фонсека стана автор на една от най-комичните симулации от началото на годината. В 30-ата минута на мача на Баия с гостуващия Фламенго от бразилската Серия "А" Лукас Фонсека опита да подлъже рефера и да симулира, че срещу него е било извършено нарушение, но нелепият му опит не заблуди съдията. 31-годишният бразилски централен бранител получи жълт картон, който бе негов втори в срещата и така той остави съотборниците си с човек по-малко. Фламенго в крайна сметка се възползва от численото си предимство на терена и спечели мача с 1:0 с гол в 73-ата минута на Орландо Берио.