Противникът ни Норвегия отупа Австралия (видео)

Отборът на Норвегия спечели с 4:1 срещу гостуващия тим на Австралия в приятелска среща, играна в Осло. Скандинавците, които са наши противници в Лигата на нациите, спечелиха с три гола на Камара (36, 57 и 90) и един на Региниусен (48). За “кенгурата” точен беше Ървайн (19).

Австралийците, които ще играят на Световното първенство в Русия, откриха резултата в 19-ата минута. Джаксън Ървайн се разписа с глава след подаване от Аарън Мой. Ола Камара изравни в 36-ата от много близо, пращайки топката в десния долен ъгъл. С началото на втората част норвежците направиха пълен обрат. Торе Региниусен беше точен с глава след центриране на Стефан Йохансен. Ола Камара вкара за 3:1 след шут с десния крак от около 13 метра. В 91-ата Камара оформи хеттрик за крайното 4:1 след подаване на Мартин Йодегор.