Порой от голове в Панчарево - ЦСКА-София и Царско село си вкараха 11 гола (видео)

Отборът на ЦСКА-София победи със 7:4 втородивизионния Царско село в контрола, играна на базата в Панчарево. На почивката резултатът бе 4:2 в полза на “червените”, а през втората част паднаха още пет попадения. С хеттрик се отличи Кевин Кумебма, а два гола записа Густаво Кулма. По едно попадение добавиха Никола Колев и Милчо Ангелов, като последният се се разписа много технично с пета.

Царско село откри рано в мача чрез Салас Окечукво, който се възползва от неразчетено излизане на вратаря. Само няколко минути по-късно Кубемба обаче изравни. Густаво Кулма пък направи обрата пълен след 15 минути игра. Съвсем скоро Кубемба прехвърли вратаря на Царско село за 3:1. Отново Окечукво реализира второ попадение за втородивизионния тим след малко над половин час игра, а малко след това Кубемба оформи своя хеттрик.

В началото на втората част Царско село наниза два бързи гола за 4:4, но скоро Кулма отново даде преднина на "червените". В самия край на срещата паднаха и последните два гола. Колев завърши самостоятелна акция, а Ангелов засече технично центриране на Радослав Живков.

В срещата участие взе и французинът Юнес Каабуни, който е на проби и по-късно днес треньорският щаб трябва да реши дали да бъде привлечен за постоянно.

ЦСКА-СОФИЯ: 30. Витаутас Черниаускас (в), 2. Стойчо Атанасов, 23. Александър Дюлгеров, 28. Пламен Гълъбов, 18. Александър Георгиев, 20. Тиаго Родригес, 22. Никола Колев, 26. Густаво Кулма, 29. Милчо Ангелов, 25. Юнес Каабуни, 21. Кевин Кубемба

Резерви: 1. Борис Груев (в), 14. Валентин Антов, 27. Радослав Живков, 7. Кевин Меркадо