Юношите на ЦСКА-София разгромиха Ферион

Юношите на ЦСКА-София разгромиха отбора на Ферион с 9:0 в мач от 12-ия кръг на Зоналната група за родени през 2001 и 2002 година футболисти. Двубоят се игра на изкуствен терен в двора на 57 СУ "Св. Наум Охридски".

Мартин Смоленски откри резултата още в първата минута, а след голове на Димитър Михайлов и Марио Попов преднината на "червените" на почивката беше класическа.

През второто полувреме Смоленски вкара още два гола, Митко Митков се разписа също два пъти, а по веднъж точни бяха Георги Денев и Николай Митов.

В мача шанс за изява отново получиха и юноши от набор 2003, като един от тях е Мартин Смоленски, който реализира хеттрик.

В следващия кръг ЦСКА-София ще бъде домакин на Септември.

Ферион – ЦСКА-София 0:9

Голмайстори: Мартин Смоленски (3), Митко Митков (2), Димитър Михалов, Марио Попов, Георги Денев, Николай Митов

Състав на ЦСКА-София: 12. Илия Шаламанов (в), 18. Стоян Иванов, 3. Димитър Жабов (к), 14. Георги Юруков, 5. Мартин Аврамов, 17. Митко Русанов, 10. Димитър Михайлов, 8. Атанас Няголов, 9. Марио Попов, 6. Митко Митков, 19. Мартин Смоленски

Резерви: 1. Ивайло Илиев (в), 2. Марио Николов, 7. Георги Тафраджиев, 16. Красимир Георгиев, 13. Георги Денев, 11. Николай Митов, 15. Алекс Нинов

Старши треньор: Сашо Борисов

Снимка: Официален сайт ЦСКА-София