100 години ски спорт в България

Дербито на Русия не оправда очакванията (видео)

ЦСКА (Москва) и Зенит разочароваха в дербито на руския елит, завършвайки 0:0 в среща от 14-ия кръг. По този начин сега отборът на Роберто Манчини рискува да бъде застигнат на върха от Локомотив (Москва), който за тази цел утре трябва да надвие Краснодар.

След като през седмицата българинът Георги Миланов беше титуляр за домакините в мача от Шампионската лига срещу Базел, сега той остана сред резервите. Питерци също бяха ангажирани с участие в евротурнирите и това като че ли предопредели днешната липса на динамика и множество положения.

Чистите ситуации пред двамата вратари бяха рядкост. Все пак стражът на столичани Игор Акинфеев трябваше да покаже класа в две ситуации след почивката след изстрели на Александър Кокорин и Доменико Кришито в последните минути.
“Армейците” остават на трета позиция - на 4 точки от върха.