Динамо и Ахмат поделиха точките (видео)

Динамо (Москва) записа второ поредно равенство в руската Премиер лига. Отборът на Дмитрий Хохлов стигна до 1:1 срещу Ахмат на “Арена Химки” и поне временно се измъкна от зоната на изпадащите.

Гостите от Грозни поведоха с попадение на Вилкер Анхел в 31-ата минута. Националът на Венецуела се разписа с глава след центриране от фаул. Динамовци обаче успяха да изравнят в 62-ата минута, когато точен беше Евгений Луценко. Попадението стана след корнер и изстрел с глава, който се оказа неспасяем за стража на Ахмат Виталий Гудиев.

В класирането Динамо е на 14-о място с 16 точки, колкото има и Анжи. Ахмат е на 8-а позиция с 22 точки. В следващия кръг Динамо гостува на Амкар, а Ахмат приема Уфа.