Раян Бабел пародира "мъките" на съперник

Сцени, достойни за "Оскар" видяха зрителите на двубоя от Лига Европа между Хетафе и Аякс. В главните роли влязоха двама играчи на домакините Дайверсон и Ален Ниом. Първият откри резултата за победата с 2:0 в 37-ата минута.
При празнуването на гола той беше уцелен със запалка от трибуните. Бразилецът се просна на терена, като показваше, че изпитва нечовешки болки, сякаш е пронизан с копие или осколки от граната. Втората ситуация бе в 55-ата минута. Тогава след съприкосновение с Райън Бабел камерунският защитник Ален Ниом полетя във въздуха и се строполи като подкосен на терена, където започна да се превива.
Реферът спря играта, а Бабел легна до Ниом и започна да имитира поведението му, за което получи жълт картон. Ниом се засрами и се изправи, а Бабел отново имитира мъките му при ставането, след което и двамата продължиха игра.