Очаквайте в 13:00 - Фернандо Каранга с първа награда след завръщането си в България

Берое стартира с категорична победа

Отборът на Берое стартира зимните си контроли по категоричен начин. Днес заралии записа победа с 4:1 над Ботев (Гълъбово).

Старши треньорът на "зелените"  Александър Томаш даде шанс за изяви на цели девет юноши на клуба.

На стадион "Берое" резултатът бе открит от гостите в 31-ата минута чрез попадение на Исус Ангелов, но щастието им не трая дълго. Само четири минути по-късно, Алфредо Мартинс изравни.

В 64-ата минута, каращият проби при заралии Майлсон изведе на добра стрелкова позиция Стоян Иванов, а той с лекота се разписа за 2:1. Шест минути по-късно, Меска покачи на 3:1, а малко след това Матеус Леони оформи крайното 4:1 след чудесно изпълнение на фаул.

В проверката участие не взеха Иван Бандаловски, Мартин Камбуров, Ерол Алкан и Мартин Райнов.

Спарингът се състоя от две полувреме по 40 минути.

Берое: Перниш (Гошев), Александър Василев (Метус Леони), Валентин Иванов, Надим Ангелов, Милен Желев (Стоян Вергиев) - Стоян Иванов, Ал. Цветков (Георги Маджаров) - Иван Минчев (Мартин Маринов), Рубен Бригидо (Меска), Никола Маринов (Майлсон) Алфредо Мартинс (Калоян Петров);

Ботев (Гълъбово): Пламен Колев (Цветелин Радев), Берсин Берсин, Катранков, Смилков (Коларов), Николов, Иван Винков, Рангел Абушев, Исус Ангелов, Георги Търтов.