Халф на Берое блесна с красив гол срещу Чили (видео)

Футболистът на Берое Ибрахима Конте отбеляза гол в контролата между Гвинея и Чили, играна в испанския град Аликанте. Чилийците спечелиха с 3:2, а Конте откри резултата в 38-ата минута с хубав удар след подаване от левия фланг на Камсо Мара.

Халфът на Берое остана на терена до средата на второто полувреме, когато бе заменен от Сори Каба. Малко преди това Жан Менесес изравни, а в следващите минути Фелипе Мора и Артуро Видал (от дузпа) направиха пълен обрат в полза на Чили. Ибрахима Камара в 80-ата минута върна едно попадение за Гвинея.
Конте беше титуляр и в проверката срещу Коморските острови, спечелена с 1:0.

28-годишният футболист има солиден опит в Белгия, където е носил екипите на Гент, Зюлте Варегем, Андерлехт, Остенде и Ваасланд-Беверен. От началото на сезона Конте записа 7 мача и 1 гол за Берое в родното първенство.