Загорчич: Вкараха ни три гола след три груби грешки, няма да е лесно срещу Черно море (видео)

Наставникът на Славия Златомир Загорчич похвали футболистите си за представянето им в контролата срещу младежкия национален отбор на България, която завърши 3:3.

“Получи се хубава контрола. Доволен съм от това, което показахме - повече като тичане, а през второто полувреме и като игра. През първото полувреме допуснахме три груби грешки, от които получихме три гола. През второто успяхме да се върнем в мача и за съжаление имахме още положения, които не използвахме. Можехме и да спечелим мача.

Като игра - нямахме колебания, но направихме три груби грешки”, каза Загорчич.

“Ще направим всичко възможно да се върнем към победите. Това е голямото желание на всички в клуба. Но няма да е лесно срещу много силен противник като Черно море”, допълни треньорът на белите по повод предстоящия шампионатен мач срещу Черно море.