Системата бележи, но подмладеният Нефтохимик не успя да вземе нищо в Гълъбово

Отборът на Ботев (Гълъбово) победи с 2:1 Нефтохимик в мач от първия кръг на Втора лига. “Шейховете” заложиха на голяма част от юношите си и не успяха да вземат нищо срещу опитния съперник на стадион “Енергетик”.

Резултатът бе открит от домакините още в шестата минута, когато вратарят на Нафтата Атанас Гичев не се пласира добре и допусна грешка. Радев се възползва от грешката и даде аванс на домакините. В началото на втората част Иван Цачев удвои за Ботев. Десетина минути преди края Халибрям Кърмаджъ - Системата намали за гостите, но това не се оказа достатъчно за нещо повече за играчите на Николай Кръстев.

Ботев (Гълъбово) - Нефтохимик (Бургас) 2:1