Поморие изпусна Черноморец (Балчик)

Отборите на ОФК Поморие и Черноморец (Балчик) завършиха наравно 1:1 в мач от 12-ия кръг на Втора лига. Двубоят се игра на стадион Лазур пред около 350 зрители. Първото полувреме не предложи много положения пред двете врати и приключи при резултат 0:0. Две минути след подновяването на играта Живко Петков изведе поморийци напред. В следващите минути домакините контролираха играта и при малко повече настойчивост и шанс можеха да стиггнат и до втори гол и да решат мача. Те обаче допуснаха изравнителен гол в самия крлай на мача. В 88-та минута Мирослав Начев отбеляза за гостите от Балчик и така два тима си разделиха по една точка. Поморие обаче може да съжалява за пропуснатата победи.