Локо (ГО) разби Левски 2007 в Царева ливада

Локомотив (Горна Оряховица) разгроми Левски 2007 (Левски) с 5:0 в контролна среща играна в село Царева ливада. "Железничарите" нокаутираха съперника в края на мача. С хеттрик се отчете Деян Христов. През първото полувреме 5-ият в Северозападна Трета лига подържаше равновесието.

Още в началото левскарите загубиха ценен играч – Цветослав Игнатов, който след сблъсък с Орлин Орлинов падна на ръката си и бе сменен. После Владимир Мичев изпусна дузпа за Локо, стреляйки над вратата.

В края на полувремето топката все пак влезе във вратата на третодивизионния тим. След почивката Локомотив излезе с нов състав, а съперникът им имаше само двама на резервната скамейка. Останалите четири гола паднаха в последния четвърт.