Марица (Пд) и Атлетик (Куклен) завършиха наравно в контрола

Марица (Пловдив) завърши наравно 1:1 с Атлетик (Куклен) в третата си контрола от зимната подготовка. Двубоят се игра в събота по обяд на стадиона в Куклен при слънчево, но доста хладно време.
По различни причини в контролата участие не взеха Мирослав Георгиев, Димитър Мичков, Джунейт Узунов, Христо Янчев, Айкут Янъков и Александър Праматаров. Марица излезе напред в резултата в 37-ата минута. Георги Георгиев излезе очи в очи срещу вратаря на домакините и отбеляза с красив прехвърлящ удар. В средата на втората част тимът от Куклен изравни, а резултатът се запази до края на приятелската среща.

Следващата контрола на Марица е на 29 януари срещу юношите на Локомотив до 19 години, които се състезават в Елитната юношеска група.

За Марица играха:

Вратари: Илия Николов, Горан Гръблев, Красимир Кръстев (юноша). Полеви играчи: Йордан Пейчинов, Димитър Аврамов, Георги Иванов (юноша), Денис Палков, Стоян Пидев, Борислав Дончев (юноша), Костадин Дяков, Даниел Спасов, Милен Танчев, Мартин Анастасов, Иван Мицев, Тодор Тимонов, Георги Георгиев, Олджай Алиев