Младежките национали загубиха от Гърция (видео)

Българският национален отбор за младежи до 21 години отстъпи с 0:1 на Гърция в контролна среща, играна на терен на Националната футболна база в Бояна.

Гостите играха по-силно през цялата среща, създадоха много възможности за гол и съвсем заслужено стигнаха до успеха.

В 17-та минута футболистът на Олимпиакос Манхатис отправи опасен удар към вратата на България. Нашите направиха нещо интересно едва в края на полувремето, когато Антонио Вутов опита със самостоятелен пробив да затрудни противника.

Единственото попадение в мача падна в 48-ата минута, когато Анастасиос простреля българската врата. До края и двата отбора пробваха да променят резултата с удари от разстояние.

Съставът на България: Михаил Михаилов, Венцислав Керчев, Кристиян Пешов, Преслав Петров, Серкан Юсеин, Чавдар Ивайлов, Мики Орачев, Антонио Вутов, Кирил Грозданов, Денислав Александров, Стойчо Атанасов (Християн Василев, Николай Тодоров, Кристиан Димитров, Владимир Айтов, Антонио Георгиев, Галин Ташев, Мартин Костадинов)