Университатя с Ради Димитров отново е близо до върха

Българският защитник на Университатя (Крайова) Радослав Димитров се появи като резерва при победата над Ювентус (Букурещ) с 3:1. Той влезе на мястото на Александру Балуца в 78-ата минута, а малко след това гостите върнаха едно попадение, с което оформиха крайния резултат.

Христо Златински и Апостол Попов не играха за домакините. Те поведоха с два гола на Александру Митрица в края на първото полувреме, а в 63-ата минута Густаво вкара за 3:0.

Благодарение на победата Университатя събра 36 точки и заема 3-о място в класирането. Начело е Стяуа с 38, а вторият ЧФР Клуж има 37 и мач по-малко.

УНИВЕРСИТАТЯ (КРАЙОВА) - ЮВЕНТУС (БУКУРЕЩ) 3:1
1:0 А. Митрица (39)
2:0 А. Митрица (45)
3:0 Густаво (63)
3:1 С. Тира (80)