Страхил Попов с цял мач при победа на Касъмпаша в Турция (видео)

Отборът на Касъмпаша със Страхил Попов в състава си победи като гост Карадемир Карабюкспор с 2:0 в последна  среща от 12-ия кръг на турската суперлига. Срещата започна с минута мълчание в памет на легендата на турския и българския спорт Наим Сюлейманоглу.

Роденият в Благоевград национал записа пълни 90 минути в този мач. Головете за победата на Касъмпаша реализираха Франк Етюнди в 58-та и Самюел Едюк в 72-та минута. Със спечелената победа Касъмпаша излезе на 12-то място с актив от 15 точки, а домакините от Карадемир Карабюкспор твърдо са на  последното място само с 8 точки.