Анортозис с победа за Купата на Кипър, Гаджев не игра

Анортозис победи като домакин Агия Напа с 3:2 в първи мач от 1/8-финалите на турнира за Купата на Кипър. Бившият халф на Левски Владимир Гаджев не игра за Анортозис в тази среща. Реваншът е на 17 януари.

Дъглао изведе домакините от Анортозис напред в резултата в последните секунди на първата част, а в 57-ата минута Жулиен Фернандес изравни за Агия Напа. Гордън Шлиденфелд даде нов аванс на Анортозис в резултата с гол в 68-ата минута, а две минути по-късно Абубакар Демба Камара бе точен за 3:1. Във втората минута на добавеното време Омар Роу оформи крайния резултат, реализирайки попадение за Агия Напа.

Снимка: Иван Йочев, Sportal.bg