Анортозис без Гаджев върви напред за купата

Отборът на Анортозис се класира за 3-ия кръг в турнира за Купата на Кипър. Това стана след равенство 1:1 като гост в реванша с Агия Напа. Първият мач бе приключил с успех с 3:2 на тима от Фамагуста и с общ резултат 4:3 той продължава напред в турнира.

Българинът Владимир Гаджев бе получил почивка и не взе участие в днешната среща за гостите.

Иначе мачът се разви добре за Анортозис, който пръв поведе в резултата в 65-ата минута с гол от дузпа на Дъглао. В добавеното време на мача Агия Напа изравни резултата чрез Омар Роуе, но това бе гол само за престиж, който не промени с нищо ситуацията.