Антони Иванов заменен при равенство на Университатя

Отборът на Университатя стигна само до равенство 1:1 в гостуването си на Чиндия от 16-ия кръг на Лига 1 на Румъния. Българинът Антони Иванов започна като титуляр, но бе заменен в 64-ата минута от Александру Йоница.

Домакините играха с човек по-малко от 28-ата минута, когато Йосип Иванчич бе изгонен за удар с лакът в лицето на съперников футболист.

Въпреки това в 61-ата минута Чиндия поведе в 61-ата минута след заучено положение от фаул и точен изстрел на Овидиу Бик извън от границата на наказателното поле.

Само три минути по-късно Университатя изравни след изстрел от фаул на Александру Чикайдау и рикошет в стената, който излъга вратаря.

След това равенство Университатя остава на 4-ото място в класирането с 28 точки. Чиндия пък се намира ан 10-ата позиция със 17 точки.