"Синя звездна класация", ОСК "Левски" награждава най-добрите си спортисти

Северна Македония завърши на трето място в групата си

Отборът на Северна Македония надделя с 1:0 над Израел в мач от квалификационна група G. С успеха нашите съседи приключиха на трето място в групата си с 14 извоювани точки.

Македонците имаха пълно надмощие и направи няколко пропуска преди да се разпишат в добавеното време. В 37-ата минута Енис Барди нацели напречната греда след атрактивно изпълнение на пряк свободен удар. Във втората добавена минута Бобан Николов действа съобразително при избиване на вратаря и без забавяне насочи в мрежата от около 12 метра. След почивката гостите не направиха нищо запонящо се и двубоят приключи с успех за Северна Македония.