Миланов резерва при изненадваща загуба на МОЛ Фехервар

МОЛ Фехервар не е в силната си форма от началото на сезона и все по-често губи точки. Днес отборът на Георги Миланов изненадващо се препъна на собствен терен срещу Пакс - 0:2, и пропусна да се изравни с лидера в класирането Ференцварош. Съперникът на Лудогорец в Лига Европа обаче е с два мача по-малко.

Миланов беше резерва и се появи в игра в 62-ата минута на мястото на Бобан Николов. Малко преди това Янош Сабо бе дал преднина на Пакс, а в 7-ата минута Норберт Кьонвеш вкара и втори гол за гостите.

Победата е едва четвърта за Пакс през сезона и тимът заема 10-о място в класирането. Утре Академия Пушкаш на Камен Хаджиев приема Залаегерсег и има шанс да се доближи само на точка от МОЛ Фехервар.